Yıldız Çağrı Atiksoy


Büyük bir aşkla evlenmişlerdi! Berk Oktay - Yıldız Çağrı çiftinden flaş açıklama
Büyük bir aşkla evlenmişlerdi! Berk Oktay - Yıldız Çağrı çiftinden flaş açıklama Geçtiğimiz yıl nikah masasına oturan Yıldız Çağrı Atiksoy - Berk Oktay çifti, haklarındaki son gelişmeyi duyurdu.
Ünlü yıldızlardan afet bölgesine moral ziyareti
Ünlü yıldızlardan afet bölgesine moral ziyareti Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı İle Mücadele Derneği (UCİM), Türkiyeyi yasa boğan 11 ilimizi etkileyen yıkıcı depremlerin ardından depremzede çocukların yaralarını sarmak için harekete geçti.
Geçtiğimiz yıl evlenmişlerdi! Berk Oktay flaş kararını böyle duyurdu!
Geçtiğimiz yıl evlenmişlerdi! Berk Oktay flaş kararını böyle duyurdu! Yakışıklı oyuncu Berk Oktay ile meslektaşı Yıldız Çağrı Atiksoy birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı.
Berk Oktay: "Eşim Yıldız başıma gelen en güzel şey"
Berk Oktay: "Eşim Yıldız başıma gelen en güzel şey" Meslektaşı Yıldız Çağrı Atiksoy'la dünyaevine giren Berk Oktay, önceki akşam bir derginin ödül törenine katıldı.
Deniz Barut iddialı projenin kadrosuna dahil oluyor
Deniz Barut iddialı projenin kadrosuna dahil oluyor "Destan" dizisindeki performansı hayranlık uyandıran Deniz Barut iddialı projenin kadrosuna dahil olacak.
Yıldız Çağrı Atiksoy müjdeli haberi duyurdu: "Kızımızın ismi hazır"
Yıldız Çağrı Atiksoy müjdeli haberi duyurdu: "Kızımızın ismi hazır" Oyuncu Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy 2020’de aşk yaşamaya başlamış, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde nişanlanmıştı.
Merve Şarapçıoğlu yeni aşkını duyururken eski kocasını iğneledi!
Merve Şarapçıoğlu yeni aşkını duyururken eski kocasını iğneledi! Berk Oktay ile evliyken eski eşinin kendisine Çağrı Yıldız Atiksoy ile ihanet ettiğini ileri süren Merve Şarapçıoğlu, yeni bir aşka yelken açtı.