Yıldız Çağrı Atiksoy


Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy'dan davullu zurnalı kına gecesi
Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy'dan davullu zurnalı kına gecesi Ünlü oyuncuların İzmir'deki kına gecesi düğün havasında geçti.
İşte Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy'un nikah davetiyesi
İşte Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy'un nikah davetiyesi Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy hazırladıkları düğün davetiyesiyle Kanserli Çocuklara Umut Vakfı'na bağışta bulundu.
Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay: "Hazırlıklar tamam, evleniyoruz!"
Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay: "Hazırlıklar tamam, evleniyoruz!" Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay: "Hazırlıklar tamam, evleniyoruz!"
Berk Oktay - Yıldız Çağrı Atiksoy çiftinden son dakika haberi!
Berk Oktay - Yıldız Çağrı Atiksoy çiftinden son dakika haberi! Yakışıklı oyuncu Berk Oktay geçen aylarda sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy’u İzmir’deki ailesinden istemiş ve ikili evlilik konusunda ilk adımı atmıştı.
Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy Maldivler'de ön balayına çıktı
Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy Maldivler'de ön balayına çıktı Geçtiğimiz ay nişanlanan Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy, düğün hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor.
Yıldız Çağrı Atiksoy ile Berk Oktay'dan flaş nikah açıklaması
Yıldız Çağrı Atiksoy ile Berk Oktay'dan flaş nikah açıklaması Berk Oktay, uzun süredir aşk yaşadığı meslektaşı Yıldız Çağrı Atiksoy ile beraber önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi.
Yıldız Çağrı Atiksoy'un son 'bekar' pastası
Yıldız Çağrı Atiksoy'un son 'bekar' pastası Yıldız Çağrı Atiksoy’un geçen cumartesi doğum günüydü.