Yıldız Çağrı Atiksoy

Yıldız Çağrı Atiksoy saçını ören sevgilisine aşkını haykırdı
Yıldız Çağrı Atiksoy saçını ören sevgilisine aşkını haykırdı Yıldız Çağrı Atiksoy ile Berk Oktay 2020 yazından beri aşk yaşıyor.
Merve Şarapçıoğlu, Oğuz Kayhan'ı 1 ayda kalbinden çıkardı
Merve Şarapçıoğlu, Oğuz Kayhan'ı 1 ayda kalbinden çıkardı Berk Oktay'dan olaylı bir şekilde boşanan Merve Şarapçıoğlu, önceki günlerde sosyal medyadan şarkıcı Demet Akalın'ın eski kocası Oğuz Kayhan'a ilan-ı aşk etmişti.
Berk Oktay'ın eski eşi, hangi ünlü şarkıcının eski kocasıyla aşk yaşıyor?
Berk Oktay'ın eski eşi, hangi ünlü şarkıcının eski kocasıyla aşk yaşıyor? Yakışıklı oyuncu Berk Oktay’ın eski eşi Merve Şarapçıoğlu, yeni aşkını ilan etti. Ünlü avukat, kalbini çok sürpriz bir isme kaptırdı.
Berk Oktay'dan Yıldız Çağrı Atiksoy'a aşk öpücüğü
Berk Oktay'dan Yıldız Çağrı Atiksoy'a aşk öpücüğü Berk Oktay ile kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy'un birlikteliği doludizgin sürüyor. Her fırsatta Atiksoy'a olan aşkını dile getiren Oktay, sevgilisini öperken çekilen fotoğrafını paylaştı.
Berk Oktay nazara geldi
Berk Oktay nazara geldi 'Yasak Elma' dizisinde "Çağatay" karakterine hayat veren Berk Oktay, mutlu bir beraberlik sürdürdüğü Yıldız Çağrı Atiksoy'la yaklaşan kış sezonu öncesi alışveriş turuna çıktı.
Ünlü çiftin aileleri yemekte buluştu
Ünlü çiftin aileleri yemekte buluştu Yakışıklı oyuncu Berk Oktay, geçen Temmuz ayında eski rol arkadaşı Yıldız Çağrı Atiksoy ile aşk yaşamaya başlamıştı. Evlilik kararı alan sevgililer bu yıl içinde nikah masasına oturacak.
Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy deniz sezonunu açtı
Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy deniz sezonunu açtı 2020'de Merve Şarapçıoğlu'yla olaylı bir şekilde boşanan Berk Oktay, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy ile birliktelik yaşamaya başlamış ve geçtiğimiz aylarda yaklaşık sekiz aydır aşk yaşadığı Atiksoy'a evlenme teklif etmişti.