Yılmaz Erdoğan


İnci Taneleri'nden kadına yönelik şiddete tepki
İnci Taneleri'nden kadına yönelik şiddete tepki Kanal D'nin izlenme rekorları kıran dizisi İnci Taneleri'nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne ithaf edilen son bölümünde, kadına yönelik şiddet çarpıcı bir şekilde protesto edildi.
İnci Taneleri tüm reyting kategorilerinde birinci oldu
İnci Taneleri tüm reyting kategorilerinde birinci oldu Kanal D’de her perşembe akşamı ekrana gelen Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri’nin altıncı bölümü yine izleyicinin yoğun ilgisi ile karşılaştı.
İnci Taneleri, günün en çok izlenen dizisi oldu
İnci Taneleri, günün en çok izlenen dizisi oldu Kanal D'nin, Yılmaz Erdoğan imzalı çok izlenen dizisi "İnci Taneleri"nin beşinci bölümü yayınlandı. Milyonları ekrana kilitleyen dizinin yayınlanan son bölümüne Cihan'ın vurulması ve sonrasında yaşananlar damga vurdu.
İkilem Grubu hangi ünlü diziye konuk oldu?
İkilem Grubu hangi ünlü diziye konuk oldu? Müzik grubu İkilem, son günlerin çok konuşulan dizisine dahil oldu.
İnci Taneleri ve Gönül Yarası arasındaki benzerlikler şoke etti!
İnci Taneleri ve Gönül Yarası arasındaki benzerlikler şoke etti! Dilber dansıyla gündem olan 'İnci Taneleri' dizisi hakkında çarpıcı iddia...
'İnci Taneleri' dizisinin ekran yolculuğu sürüyor! Dilber'den yeni dans
'İnci Taneleri' dizisinin ekran yolculuğu sürüyor! Dilber'den yeni dans 'İnci Taneleri' dizisinin son bölümüne 'Dilber' karakterini canlandıran Hazar Ergüçlü'nün yeni pavyon dansı damga vurdu.
Kubilay Aka'dan Yılmaz Erdoğan'ı zora sokacak gaf
Kubilay Aka'dan Yılmaz Erdoğan'ı zora sokacak gaf Yılmaz Erdoğan'ın senaryosunu yazdığı ve başrolünde yer aldığı İnci Taneleri dizisi, ekran yolculuğunu sürdürmeye devam ediyor.