Yüz Yıllık Mucize


Zerrin Tekindor, Birkan Sokullu ve Ebru Şahin'i buluşturan yapım veda ediyor!
Zerrin Tekindor, Birkan Sokullu ve Ebru Şahin'i buluşturan yapım veda ediyor! "Yüz Yıllık Mucize" dizisi Hilal Saral'ın deneyimi, güçlü oyuncu kadrosu ve farklı konusuyla ekrana yeni bir soluk getirmişti.
Zerrin Tekindor'a Distopya Film Festivali'nde onur ödülü verilecek
Zerrin Tekindor'a Distopya Film Festivali'nde onur ödülü verilecek Zerrin Tekindor Uluslararası Distopya Film Festivali kapsamında onur ödülü alacak.
Yüz Yıllık Mucize dizisiyle ekrana dönen Necip Memili'ye eşinden eleştiri yağdı!
Yüz Yıllık Mucize dizisiyle ekrana dönen Necip Memili'ye eşinden eleştiri yağdı! Dün akşam yeni bölümü yayınlanan "Yüz Yıllık Mucize" dizisinde rol alan Necip Memili'ye eşi Didem Dayıcıoğlu'ndan eleştiri yağdı.
"Yüz Yıllık Mucize" dizisine iddialı transfer!
"Yüz Yıllık Mucize" dizisine iddialı transfer! İlginç senaryosuyla beğeni toplayan "Yüz Yıllık Mucize" dizisinin kadrosuna başarılı bir oyuncu katıldı.
Yeni dizisinin ilk bölümü yayınlanan Birkan Sokullu şaşırttı
Yeni dizisinin ilk bölümü yayınlanan Birkan Sokullu şaşırttı Yakışıklı oyuncu Birkan Sokullu'nun yeni dizisi "Yüz Yıllık Mucize"nin ilk bölümünün yayınlandığı saatlerde yakın arkadaşları Meriç Aral ve Serkan Keskin ile gece gezmesine çıkması şaşırttı.
Zerrin Tekindor'un gençliğini çok sürpriz bir isim canlandıracak!
Zerrin Tekindor'un gençliğini çok sürpriz bir isim canlandıracak! Zerrin Tekindor'un da kadrosunda olduğu "Yüz Yıllık Mucize"nin ilk bölümü perşembe günü yayınlanacak.
Yüz Yıllık Mucize dizisi hikayesiyle merak uyandırdı
Yüz Yıllık Mucize dizisi hikayesiyle merak uyandırdı Birkan Sokullu ve Ebru Şahin'i buluşturan "Yüz Yıllık Mucize" dizisi perşembe günleri yayınlanacak.