Zafer Ergin


Zafer Ergin'den beklenmeyen veda!
Zafer Ergin'den beklenmeyen veda! Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi "Arka Sokaklar"dan bir ayrılık kararı daha geldi. Tam 12 senedir dizide rol alan tecrübe oyuncunun veda haberi ise hayranlarını üzüntüye boğdu.
Arka Sokaklar oyuncularının 15 yıldaki değişimleri şaşırttı
Arka Sokaklar oyuncularının 15 yıldaki değişimleri şaşırttı 2006 yılında başlayan ve 15 seneyi geride bırakmasına rağmen hala en çok izlenen yapımlar arasında olan "Arka Sokaklar" dizisinin ünlü oyuncularının geçen zamandaki değişimi dikkat çekiyor.
'Arka Sokaklar' dizisinin kadrosunda neler oluyor?
'Arka Sokaklar' dizisinin kadrosunda neler oluyor? 15 sezonu geride bırakan fenomen dizi Arka Sokaklar’dan iki başrol oyuncusunun ayrılacağı iddia edilmişti.
Tiyatro sanatçısı Zafer Ergin'den flaş haber
Tiyatro sanatçısı Zafer Ergin'den flaş haber On beş yıldır Kanal D'de ekrana gelen "Arka Sokaklar" dizisinde rol tiyatro sanatçısı Zafer Ergin'den flaş haber...
Oyuncu Zafer Ergin karakolluk oldu!
Oyuncu Zafer Ergin karakolluk oldu! Kanal D’nin fenomen dizisi ‘Arka Sokaklar’ın "Rıza"sı deneyimli oyuncu Zafer Ergin, karakolluk oldu.
Zafer Ergin'in 'final' kelimesine tahammülü yok
Zafer Ergin'in 'final' kelimesine tahammülü yok Geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde görüntülenen Zafer Ergin "Arka Sokaklar" dizisiyle ilgili açıklamalarda bulundu.