zam

Raflarda sigara kalmadı!
Raflarda sigara kalmadı! Sigara fiyatları, dün gece yaşanan ÖTV zammı sonrasında artış yaşadı...
Demet Akalın'ın zam isyanı: "Abi yeter yeter"
Demet Akalın'ın zam isyanı: "Abi yeter yeter" Benzin ve motorine gelen zamlar şarkıcı Demet Akalın'ı isyan ettirdi. Akalın, sosyal medya hesabından "Abi yeter yeter" diye yazdı.
Elektriğe de zam geldi
Elektriğe de zam geldi Sanayi ve ticarethanelerde kullanılan elektriğe yüzde 25, konut ve tarımsal faaliyetlerde kullanılan elektriğe ise yüzde 15 zam geldi.
Doğalgaz zammı açıklandı
Doğalgaz zammı açıklandı Konutlarda kullanılan doğalgazın birim fiyatı yüzde 30 zamlandı. Elektrik üretimi için kullanılan doğalgazın fiyatı da yüzde 16 artırıldı.
Zeynep Mansur'u mutlu eden zam haberi
Zeynep Mansur'u mutlu eden zam haberi Gelen tüm tepkilere karşı Zeynep Mansur, geri adım atmayarak, konu üzerindeki duyarlılığı konusunda paylaşımlarına devam edeceği sinyalini verdi. 
"Ulaşımda Almanya modeli örnek alınsın" çağrısı
"Ulaşımda Almanya modeli örnek alınsın" çağrısı Akaryakıta günaşırı zam gelirken Türkiye'nin de Almanya gibi toplu taşımayı teşvik eden ucuz abonman uygulamasına geçmesi çağrısı yapıldı.
Marketlerde kola ve gazoz bulamayan Demet Akalın sinir krizi geçirdi!
Marketlerde kola ve gazoz bulamayan Demet Akalın sinir krizi geçirdi! Demet Akalın gündeme dair paylaşımlarına devam ediyor. Şarkıcı Akalın son olarak gazlı içeceklere zam geleceğini ilan ederek yaşadığı bir olayı sosyal medyasından paylaşınca dikkat çekti.