zam

32 milyon haneyi elektrik çarpacak Kur farkının faturası vatandaşa kesiliyor. Ocak ayından itibaren uygulanacak olan kademeli elektrik tarifesi ile enerji sektöründe sanayiye uygulanan zam, milyonlarca haneye dağıtılacak.
Emekli ve memura enflasyon zammı! Kasım enflasyonunun açıklanmasının ardından emekli ve memurlara ödenecek fark da netleşmeye başladı. Kasım ayı verilerine göre, memur ve memur emeklileri yüzde 7.47 enflasyon farkı zammı hakkı kazandı.
Yılbaşından itibaren zam yağacak Memura, emekliye yüzde 12.3 zam verilirken vatandaşın ödeyeceği tüm ceza, harç ve maktu vergilere son 19 yılın en yüksek zammı yapılacak. Yılbaşından itibaren vergi ve cezalara yüzde 36.2 zam yağacak.
Faik Öztrak’tan yüzde 36 zam tepkisi: "Millete zulümdür" CHP Sözcüsü Faik Öztrak, vergi, resim, harç ve değerli evrak bedellerine yüzde 36 oranında zam gelmesine tepki gösterdi.
Alkole yüzde 5 zam: Daha büyüğü kapıda! Türkiye Tekel Bayiler Platformu Başkanı (TTBP) Başkanı Özgür Aybaş, sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklamayla alkole zam geldiğini duyurdu.
EPDK'dan akaryakıt zammı haberlerine açıklama! EPDK, akaryakıt sektörü zamları haberleriyle ilgili bir açıklama yayımladı.
Benzin ve otogaz istasyonlarında zam kuyruğu! Dolar/TL kurundaki yükselişin ardından benzine 52 kuruş, motorine 50 kuruş, LPG’ye ise 45 kuruş daha zam yapıldı.