zam


Naylon poşetlere zam geldi mi?
Naylon poşetlere zam geldi mi? Cumhurbaşkanlığı’nın bazı ürünlerden tahsil edilecek geri kazanım katılım payı tutarlarını yeniden belirleyen kararı Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı.
İstanbul'da toplu taşımaya büyük zam
İstanbul'da toplu taşımaya büyük zam İstanbul’da toplu taşıma ücretlerine yüzde 29.10 zam geldi.
İBB Halk Ekmek'ten zam açıklaması
İBB Halk Ekmek'ten zam açıklaması İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Halk Ekmek Genel Müdürü Okan Gedik, "dayanabilecekleri noktaya kadar" ekmeğe zam yapmayacaklarını söyledi.
Yılbaşında doğalgaz ve elektriğe zam yok!
Yılbaşında doğalgaz ve elektriğe zam yok! Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, yılbaşında elektrik ve doğalgaz fiyatlarına zam yapılmayacağını söyledi. Bakan Dönmez, "İlk değerlendirmelere göre yılbaşında herhangi bir zam söz konusu değil. Kısa süre içerisinde takvimi açıklayacağız inşallah" diye konuştu.
SSK ve Bağ-Kur emeklisi için yüzde 15 cepte!
SSK ve Bağ-Kur emeklisi için yüzde 15 cepte! Emekli zammı tahminlerinde Kasım ayı enflasyon oranlarının açıklanmasının ardından en net verilere ulaşıldı.
İspark'a yüzde 60 zam yapıldı!
İspark'a yüzde 60 zam yapıldı! İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisi'nde 2023 Yılı Ücret Tarife Teklifleri kapsamında, İSPARK otopark ücretlerine zam konusu görüşüldü.
Bakan Dönmez: "Doğalgaza Aralık'ta zam olmayacak"
Bakan Dönmez: "Doğalgaza Aralık'ta zam olmayacak" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Aralık ayında doğalgaza zam yapılmayacağını söyledi.