zam


Motorine büyük zam geliyor
Motorine büyük zam geliyor Motorin fiyatlarına 12 Şubat Pazartesi gecesinden itibaren zam geliyor. Benzin fiyatlarında ise hafta başında değişim olmayacak.
Boş taahhütname ile kiracıya tahliye
Boş taahhütname ile kiracıya tahliye Ankara'da bir kişi, kira sözleşme sırasında kiracısına boş haldeki tahliye taahhütnamesini de imzalattı. Söz konusu evrak ile tahliye davası açtı. Yargı, ev sahibini haklı buldu.
Marketlere bir gecede zam yağdı
Marketlere bir gecede zam yağdı Zincir marketlerde Aralık ayındaki asgari ücret görüşmeleriyle başlayan etiket güncelleme mesaileri devam ediyor.
Motorine bu gece zam geliyor
Motorine bu gece zam geliyor Motorin fiyatlarına bu geceden itibaren geçerli olmak üzere zam geliyor. Benzinde ise bu gece fiyat değişimi olmayacak.
Marmaray ve metrobüste yeni ücret tarifesi belli oldu
Marmaray ve metrobüste yeni ücret tarifesi belli oldu İstanbul'da toplu ulaşım ücretlerine dün yapılan zammın ardından Marmaray ve metrobüs için de yeni ücret tarifesi belirlendi.
İstanbul'da toplu taşımaya zam
İstanbul'da toplu taşımaya zam İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi'nin bugün yapılan toplantısı sonrası toplu ulaşım ücretlerine yüzde 18 ile yüzde 28.09 arasında zam geldi.
Bir sigara ve alkol grubuna daha zam geldi!
Bir sigara ve alkol grubuna daha zam geldi! Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği (TBYD) Başkanı Erol Dündar, bir alkol ve sigara grubuna zam yapıldığını duyurdu.