zam


Türk-İş: '4 kişilik ailenin açlık sınırı 10 bin 135 TL oldu'
Türk-İş: '4 kişilik ailenin açlık sınırı 10 bin 135 TL oldu' Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (Türk-İş) 4 kişilik ailenin nisan ayında gıda harcaması tutarının (açlık sınırı) 10 bin 135 TL olarak hesaplandığını açıkladı.
7.500 liranın üzerindeki aylığa refah payı!
7.500 liranın üzerindeki aylığa refah payı! Temmuz ayında asgari ücret, emekliler ve kamu çalışanlarının tamamını kapsayan düzenleme yapılacak. 7.500 liranın üzerinde maaş alan 6 milyon emeklinin aylığına zam dışında refah payı eklenecek.
Bodrum'da tatil yapmak bu yıl 'imkansız hale' geldi!
Bodrum'da tatil yapmak bu yıl 'imkansız hale' geldi! Yazın yaklaşmasıyla Bodrum, yine gündeme gelmeye başladı... Özellikle lahmacun fiyatıyla artık özdeşleşen Bodrum, yine cepleri yakacak.
Bakan Bilgin yanıtladı! Asgari ücrete zam yolda mı? Emekli maaşlarına refah payı
Bakan Bilgin yanıtladı! Asgari ücrete zam yolda mı? Emekli maaşlarına refah payı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Habertürk'ten Kübra Par, Nagehan Alçı ve Nasuhi Güngör'ün sorularını yanıtladı.
Evlenecek çiftlere kötü haber! 'Evet' demeye de zam geldi!
Evlenecek çiftlere kötü haber! 'Evet' demeye de zam geldi! Düğün salonu ve organizasyon fiyatları dünya evine girmek isteyen çiftlerin belini büküyor. Düğün mekanlarındaki fiyatlar son bir yılda neredeyse 2 katına çıktı.
YÖK'ten burslara zam!
YÖK'ten burslara zam! Yükseköğretim Kurulu: "Lisans ve lisansüstü öğrencilerine verilen burs miktarları farklı miktarlarda artırıldı..."
Kira zam oranı belli oldu!
Kira zam oranı belli oldu! TÜFE'nin 12 aylık ortalamasına göre hesaplanan kira zam oranı, nisan ayı için ortaya çıktı.