Zehra Çilingiroğlu


Zehra Çilingiroğlu yürüyüşü aksatmıyor Ünlü sanatçı Hülya Avşar ile spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra, geçtiğimiz hafta 23 yaşına basmıştı.
Hülya Avşar'dan 'Tur bindirdim' açıklaması Hülya Avşar, “Şampiyon belli, ikinci kim?” sözüne yenisini ekledi. Oyuncu, “Bayağı bir tur atıyorum. Şimdi kaçıncıyı dönüyorum, bilmiyorum” dedi
Zehra Çilingiroğlu 23 yaşına bastı Ünlü sanatçı Hülya Avşar ile spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra, önceki gün 23 yaşına bastı.
Zehra Çilingiroğlu: "Bir değişiklik yok" Zehra Çilingiroğlu, önceki gün Tarabya'da görüntülendi.
Hülya Avşar yeni yıla Uludağ'da girdi Hülya Avşar, yeni yılı kızı Zehra Çilingiroğlu, kardeşi Helin Avşar ve dostlarıyla Uludağ'da karşıladı.
Sosyetik kebapçıdaki kavgayı bilirkişi çözecek! Hülya Avşar’ın kızı Zehra Çilingiroğlu ile birlikte olan Alaattin Kadayıfçıoğlu ve Serhan Adalı’nın Etiler’deki bir restoranda çıkardığı kavgayla ilgili dava dosyası bilirkişiye gönderildi.
Zehra Çilingiroğlu: "Önceki açıklamam yanlış anlaşıldı" Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra Çilingiroğlu, önceki gün Tarabya Sahili'nde yürüyüş yaparken görüntülendi.