Zehra Çilingiroğlu


Bilal Özcan'dan "Kafayı yemişler" diyen Hülya Avşar'a yanıt!
Bilal Özcan'dan "Kafayı yemişler" diyen Hülya Avşar'a yanıt! Hülya Avşar kızı Zehra Çilingiroğlu'nun, Hadise'yle boşanma aşamasındayken Mehmet Dinçerler'le görüştüğü iddiasına ateş püskürmüştü.
Hülya Avşar'dan Mehmet Dinçerler sorusuna sert tepki
Hülya Avşar'dan Mehmet Dinçerler sorusuna sert tepki Hülya Avşar kızı Zehra Çilingiroğlu'nun, Hadise'yle boşanma aşamasındayken Mehmet Dinçerler'le görüştüğü iddiasına ateş püskürdü.
Kaya Çilingiroğlu 'Gurur' notuyla paylaştı
Kaya Çilingiroğlu 'Gurur' notuyla paylaştı Kızı Zehra Çilingiroğlu ile objektif karşısına geçen Kaya Çilingiroğlu, birlikte çekilen fotoğraflarını, "Gurur" notuyla sosyal medyadan paylaştı.
Hülya Avşar kızıyla ilgili aşk dedikodularına cevap verdi
Hülya Avşar kızıyla ilgili aşk dedikodularına cevap verdi Şarkıcı Hadise ile boşanma aşamasında olan Mehmet Dinçerler'in Zehra Çilingiroğlu ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Cevap Hülya Avşar'dan geldi.
Zehra Çilingiroğlu Mehmet Dinçerler haberini yargıya taşıyacak
Zehra Çilingiroğlu Mehmet Dinçerler haberini yargıya taşıyacak Hadise ile boşanma aşamasında olan Mehmet Dinçerler, Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu ile Yunanistan'ın Rodos adasında görüntülendi. Basına yansıyan görüntüler sonrasında ikili hakkında aşk dedikoduları çıktı.
Mehmet Dinçerler ve Zehra Çlingiroğlu'ndan hadise çıkaracak görüntü!
Mehmet Dinçerler ve Zehra Çlingiroğlu'ndan hadise çıkaracak görüntü! Hadise ile boşanma aşamasında olan ünlü iş insanı Mehmet Dinçerler'in Kaya Çilingiroğlu ve Hülya Avşar'ın kızları Zehra Çilingiroğlu ile aşk yaşadığı iddia edildi.
Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'ndan Zehra paylaşımı
Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'ndan Zehra paylaşımı 2005'te boşanan Kaya Çilingiroğlu ile Hülya Avşar, kızları Zehra ile birlikte gittikleri bir düğünde objektif karşısına geçti.