Zehra Çilingiroğlu


Zehra Çilingiroğlu'nun tatil keyfi
Zehra Çilingiroğlu'nun tatil keyfi Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun 24 yaşındaki kızları Zehra, önceki gün Bodrum'da objektiflere takıldı.
Hülya Avşar stüdyodan çıkmıyor
Hülya Avşar stüdyodan çıkmıyor "Sen Aşk mısın?" şarkısıyla ses getiren Hülya Avşar, geçtiğimiz gün Akatlar'da stüdyo çıkışı görüntülendi.
Kaya Çilingiroğlu ve Zehra Çilingiroğlu'nun mavi uyumu
Kaya Çilingiroğlu ve Zehra Çilingiroğlu'nun mavi uyumu Kaya Çilingiroğlu, golf tutkusunu aşıladığı kızı Zehra ile önceki gün yine antrenmandaydı.
Hülya Avşar'dan muhabirlere şaşırtan tavır
Hülya Avşar'dan muhabirlere şaşırtan tavır Hülya Avşar, önceki akşam eski eşi Kaya Çilingiroğlu ve kızı Zehra Çilingiroğlu ile birlikte Tarabya'da bir balıkçıda görüntülendi. Gazetecilerin fotoğraf isteğini kırmayan Avşar ve Çilingiroğlu, aile pozu verdi.
Hülya Avşar'dan aniden patlayan flaşlara sitem
Hülya Avşar'dan aniden patlayan flaşlara sitem Sanatçı Hülya Avşar, İstanbul'da sahne alacağı mekana girerken görüntülendi. Hülya Avşar, girişte gazetecileri görünce yüzünü kapatarak sitem etti.
Alaatin Kadayıfçıoğlu aileye girdi
Alaatin Kadayıfçıoğlu aileye girdi Bir dönem Kaya Çilingiroğlu ve Hülya Avşar'ın kızları Zehra Çilingiroğlu'yla aşk yaşayan Alaattin Kadayıfçıoğlu, ayrılık sonrası teselliyi Melisa Ural'da bulmuştu.
Zehra Çilingiroğlu'nun neşeli yürüyüşü
Zehra Çilingiroğlu'nun neşeli yürüyüşü Hülya Avşar'ın Kaya Çilingiroğlu ile evliliğinden dünyaya gelen 23 yaşındaki kızı Zehra Çilingiroğlu, önceki gün Bebek Sahili'nde yürüyüş yaparken objektiflere takıldı.