Zehra Çilingiroğlu

Zehra Çilingiroğlu maske takmamakta ısrarcı
Zehra Çilingiroğlu maske takmamakta ısrarcı Hülya Avşar'ın Kaya Çilingiroğlu ile evliliğinden olan kızı Zehra Çilingiroğlu, önceki gün rutin olarak yaptığı sabah yürüyüşünde görüntülendi. Çilingiroğlu'nun yine maskesiz olması dikkat çekti.
Zehra Çilingiroğlu'ndan Demet Akalın'a olay gönderme!
Zehra Çilingiroğlu'ndan Demet Akalın'a olay gönderme! Zehra Çilingiroğlu, önceki akşam Kuruçeşme'de bir benzincide görüntülendi.
Hülya Avşar kızı Zehra'yı ifşa edenleri affetmedi!
Hülya Avşar kızı Zehra'yı ifşa edenleri affetmedi! Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu’nun kızı Zehra Çilingiroğlu, bir kafede eski sevgilisinin kız arkadaşının üzerine fırlattığı demlikle, basın gündemini uzun süre meşgul etmişti.
Zehra Çilingiroğlu: "Ben kurallara uyuyorum"
Zehra Çilingiroğlu: "Ben kurallara uyuyorum" Zehra Çilingiroğlu, önceki gün Vadistanbul'daydı.
Maskesiz ünlü isimler tepki topluyor
Maskesiz ünlü isimler tepki topluyor Oyuncu Merve Boluğur, önceki akşam İstinye Park'ta görüntülendi. Ünlü oyuncu, muhabirlerin "AVM içinde neden maske takmıyorsunuz?" sorusu üzerine ters ters baktı.
Zehra Çilingiroğlu'nun kardeş sevgisi
Zehra Çilingiroğlu'nun kardeş sevgisi Kaya Çilingiroğlu, Hülya Avşar'la evliliğinden olan kızı Zehra ve Feraye Tanyolaç'la evliliğinden dünyaya gelen oğlu Hüseyin Kaya'nın fotoğrafını sosyal medyada paylaştı.