Ziynet Sali


Ziynet Sali 2022'ye hazır
Ziynet Sali 2022'ye hazır Şarkıcı Ziynet Sali, 2022'ye hummalı bir hazırlık yapıyor.
Ziynet Sali geğirme hastalığından kurtuldu
Ziynet Sali geğirme hastalığından kurtuldu Şarkıcı Ziynet Sali, başına dert olan geğirme hastalığından sonunda kurtuldu. Yıllardır sürekli geğirmekten şikayet eden Sali, su diyeti tedavisiyle bu derdine son verdi. Ziynet Sali ve Erkan Erzurumlu Kıbrıs'ta evlenmişti.
Ziynet Sali: "Sıfatların bir önemi yok"
Ziynet Sali: "Sıfatların bir önemi yok" Ziynet Sali önceki gün Etiler'de görüntülendi. Şarkıcı, habercilerin sorularını yanıtladı.
Ünlü şarkıcılar sahnelere rekor ücretlerle döndü!
Ünlü şarkıcılar sahnelere rekor ücretlerle döndü! 1.5 yıllık pandemi döneminde büyük sıkıntı yaşayan ünlü sanatçılar, şimdilerde konserden konsere koşuyor. Yoğun ilgi ücretlere yansıdı, rakamlar 300 bini buldu.
Ziynet Sali: "İçimde garip bir heyecan var"
Ziynet Sali: "İçimde garip bir heyecan var" Önceki gün gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı Ziynet Sali, "Sahnelere geri döndük. Mutluyum. İçimde garip bir heyecan var." şeklinde konuştu.
Ünlü şarkıcıların 'normalleşme' tarifesi dudak uçuklattı!
Ünlü şarkıcıların 'normalleşme' tarifesi dudak uçuklattı! 1 Temmuz'da başlayacak olan normalleşmeyle birlikte konserler de start alıyor. Sahnelere dönmeye hazırlanan ünlülerin yaz tarifesi de belli oldu.
Ziynet Sali: "Jennifer’ın sanatçı kişiliğini hiç beğenmem"
Ziynet Sali: "Jennifer’ın sanatçı kişiliğini hiç beğenmem" Ziynet Sali’nin son gönderisini hayranları yine Jennifer Lopez’e benzetti.