Murat Yıldırım: "Eşim melek gibi bir insan"

Yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım önceki akşam düzenlenen bir ödül töreninde 'Yılın En İyi Erkek Oyuncusu' ödülünü kucakladı.

Murat Yıldırım: "Eşim melek gibi bir insan"

"İNŞALLAH SON DAKİKADA HEP GÜZEL ŞEYLER OLUR"

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre Aziz dizisinin büyük ilgi görmesiyle ilgili konuşan ünlü oyuncu Murat Yıldırım, "İşimiz biraz maraton. Her hafta yeni bölüm ve zirveye oynamak zorundasınız. Önce bizim tatmin olmamız gerekiyor. Arkadaşlarımız çok dikkatli çalışıyor. Biraz yoğun çalışıyoruz ama değiyor. Beni cezbeden hikayesi oldu. Önce hikayeyi dinledim. Senaryo iki ay sonra geldi." dedi.

"HİKAYENİN DÖNÜM NOKTASINDA PROJEYE DAHİL OLDU"

Yıldırım, eşi Iman Elbani'nin de diziye dahil olmasıyla alakalı, "Onun için zor oldu. Kısa bir zamanda anadili olmayan bir dille oynamak zorunda. Daha önce ben de Almanca ve İngilizce oynamıştım ama zorlanmıştım. Yardımcı olmaya çalıştım. Güzel oldu. Hikayenin dönüm noktasında projeye dahil oldu." açıklamasını yaptı.

"MELEK GİBİ BİR İNSAN!"

Elbani'nin diziden elde edeceği geliri kimsesiz çocuklara bağışlamasına da değinen Murat Yıldırım, "Gerçekten melek gibi bir insan... Kimsesiz çocuklara verilmesini tercih etti." şeklinde konuştu.

Murat Yıldırım: "Eşim melek gibi bir insan"