Mustafa Üstündağ: "Bilmediğim olayların arasında kaldım"

Bodrum'da Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) Ralli Kupası töreninde silahlı kavgada yer alan ünlü oyuncu Mustafa Üstündağ gözaltına alınıp serbest bırakılmıştı.

Mustafa Üstündağ: "Bilmediğim olayların arasında kaldım"

Cüneyt Özdemir'in YouTube kanalı üzerinden canlı yayınına konuk olan Mustafa Üstündağ, kavgayla ilgili detayları şöyle anlattı:

"Böyle anlamsız bir gündem yarattığım için çok üzgünüm. Beni Ralli Kupası'na davet ettiler ve 'Kupa töreninde siz de olun' dediler. Ben, kız arkadaşım, arkadaşım ve arkadaşımın eşi ile kupa törenine gittik. Yarış bitti, epey bir zaman geçti, arkadaşım gelmedi. Ben de çevremdekilere durumu sordum. Cevap alamadım. Sonrasında bana kaza olduğunu söylediler. Fakat ambulans yoktu. Ben de; 'Böyle bir yarışma yapıyorsunuz; ambulans yok. Bunu her yerde paylaşacağım' dedim. Sonrasında arkamda bir arbede çıktı. Bize saldırdılar, bir anda 40 kişi üzerimize geldi.

Bodrum'da bir esnaf ağabeyimi aradım. Onlar geldi onları da dövdüler. Polisi 7 kez aradım fakat gelen-giden olmadı. Yaralama olayı da şu şekilde oldu. Arbede çıkıyor, arbede de silah patlıyor ve arkadaşım kendi arkadaşını vuruyor. Ben olayları ayırmaya çalışıyorum ama bana ve kız arkadaşıma tekme atıyorlar... Bana diyorlar 'Artist misin?' Ben de 'Evet artistim!' dedim. Kısaca ben bilmediğim olayların arasında kaldım."