Nevbahar Koç - Serenay Sarıkaya buluşmasında neler yaşandı?

Oyuncu Serenay Sarıkaya'nın, Kerem Bürsin'le ayrılığının ardından Ali Koç ile aşk yaşadığına dair bir iddia ortaya atılmıştı. Hatta Sarıkaya, bu iddiayı ortaya atan kişi hakkında suç duyurusunda bulunmuş, bir kadın derneğine bağışta bulunması karşılığında da onu affetmişti.

Nevbahar Koç - Serenay Sarıkaya buluşmasında neler yaşandı?

Ali Koç'un eşi Nevbahar Koç'un ortağı Mert Alaş'la verdiği davette yaşananları Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt bugünkü yazısında şöyle anlattı: 

"Ama sosyal medyanın gündemine oturan bu aşk iddiasına birçok kişi ya inanmış ya da 'Olabilir' demişti! Görünen o ki, halen bu dedikoduya inananlar var! Nevbahar Koç, ortağı Mert Alaş ile pazartesi akşamı Etiler'de davet verdi.

 Davetliler arasında Serenay Sarıkaya da vardı! Bu aşka inananlar, 'Serenay, Nevbahar'ın davetini bastı' diye ortalığı velveleye verdi!!! Aslı astarı yok tabii. Partide, neredeyse bütün gece yan yana oturan Nevbahar Koç ile Serenay Sarıkaya bol bol sohbet edip eğlendi. Hatta bir ara yanlarına Özlem Önal geldi ve birlikte kahkahalarla gülmeye başladılar. Kim bilir; belki de 'Yalan aşk' haberlerinden bahsedip kendi aralarında gülüp eğlendiler!"

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ!..