'Oktay Kaynarca Atv'ye yeni dizi çekecek' iddiası

"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz"ın ani bir kararla yayından kaldırılmasının ardından dizinin Hızır Çakırbeyli'si Oktay Kaynarca'yla ilgili bomba bir gelişme yaşandı.

'Oktay Kaynarca Atv'ye yeni dizi çekecek' iddiası

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre 7. sezonu fanları tarafından dört gözle beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın aniden yayından kaldırılması şok etkisi yaratmıştı. atv ile Eşkıya ekibi sözleşme koşullarında anlaşamış, 200. bölüm kanala teslim edilmeyince de ipler kopmuştu.

Yüksek reytingli dizisini bir kalemde yayından kaldıran atv, ani bir hamle ile cuma akşamı için planlanan Destan'ı salı gününe aldı ve ilk hafta elde edilen yüksek reytingle de Eşkıya ekibine adeta gönderme yaptı.

Bu arada kulislerde bomba bir iddia konuşuluyor... Buna göre Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'la ilgili sözleşmesi atv'de olan Oktay Kaynarca kanalla yeni bir proje çekecek. Kanal ünlü aktörden başka bir yapım şirketiyle görüşmemesini istedi ve yeni proje yapacakları belirtti. Bekleme parası alacağı da kulaktan kulağa yayılan Kaynarca'nın yeni projesini Onur Tan'ın çekeceği de öne sürülüyor.

Eşkıya ekibinin atv ile gerilim yaşadığı günlerde Oktay Kaynarca ve Onur Tan'ın bağımsız hareket edip sosyal medyadan yaptığı veda açıklamaları çok konuşulmuştu. Bakalım kulislerdeki söylentiler doğru çıkacak mı?