Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz


Ece Hakim başarısıyla gururlandırdı 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde oynarken Harvard Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nü kazanıp projeye veda eden Ece Hakim'den büyük başarı.
Ozan Akbaba kadroya veda mı etti? atv'nin fenomen dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezon çekimleri yakında başlıyor...
'Barbaroslar' iddialı geliyor Engin Altan Düzyatan ile Ulaş Tuna Astepe'nin rol aldığı 'Barbaroslar' dizisinin fragmanı yayımlandı. Eylül'de ekrana gelecek olan projenin oyuncu kadrosuna Pelin Akil de dahil oldu.
Oyuncu Ali İpin'den hüzünlendiren veda Sezon finali için gün sayan "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinde rol alan deneyimli oyuncu Ali İpin'den hayranlarını hüzünlendiren bir ayrılık haberi geldi.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 'Tekin'inden olay sözler EDHO'nun Tekin'i Tevfik Erman Kutlu, canlandırdığı karakterlerden biri olarak yaşamını sürdürmesi gerekse Tekin'i tercih edeceğini söyledi.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gelecek sezon devam edecek mi? Fenomen dizi "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz"ın sezon final tarihi belli oldu.
Muhammed Cangören ne yasak dinledi ne de kural EDHO'da "Hamdi Baba" rolünü canlandıran 70 yaşındaki oyuncu Muhammed Cangören, kız arkadaşıyla yasak deldi.