Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Oyuncu Ali İpin'den hüzünlendiren veda
Oyuncu Ali İpin'den hüzünlendiren veda Sezon finali için gün sayan "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinde rol alan deneyimli oyuncu Ali İpin'den hayranlarını hüzünlendiren bir ayrılık haberi geldi.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 'Tekin'inden olay sözler
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 'Tekin'inden olay sözler EDHO'nun Tekin'i Tevfik Erman Kutlu, canlandırdığı karakterlerden biri olarak yaşamını sürdürmesi gerekse Tekin'i tercih edeceğini söyledi.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gelecek sezon devam edecek mi?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gelecek sezon devam edecek mi? Fenomen dizi "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz"ın sezon final tarihi belli oldu.
Muhammed Cangören ne yasak dinledi ne de kural
Muhammed Cangören ne yasak dinledi ne de kural EDHO'da "Hamdi Baba" rolünü canlandıran 70 yaşındaki oyuncu Muhammed Cangören, kız arkadaşıyla yasak deldi.
Yakışıklı oyuncu ünlü dizinin kadrosuna dahil oldu
Yakışıklı oyuncu ünlü dizinin kadrosuna dahil oldu Oyuncu Sinan Sicimoğlu, ekranın ilgiyle izlenen dizisinin kadrosuna katıldı.
EDHO'nun setinde aile ortamı
EDHO'nun setinde aile ortamı ATV ekranlarında Salı akşamları reytinglerin zirvesinde yer alan "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisindeki oyuncular, her fırsatta sette aile gibi olduklarının altını çiziyor.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın setinde büyük panik
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın setinde büyük panik 7. sezonunda da devam etmesi gündemde olan "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinin setinde geçen hafta büyük bir panik yaşandı.