Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hakkında flaş gelişme

7. sezonu başlayacak olan "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinin 200. bölümünde veda eden bir oyuncu son görevini tamamlayacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hakkında flaş gelişme

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre reyting rekortmeni "Eşkıya Dünyaya Hükümdar" Olmaz 7. sezona bomba gibi giriyor. atv ile kısa süreli bir kriz yaşayan dizi ekibi her şey tatlıya bağlandıktan sonra hazırlıklarını hızlandırdı. Ekim'in ilk haftası sete çıkması beklenen dizinin açılışı peş peşe etkili sahnelerle seyirciye beklediklerine değecek bir 200. Bölüm sunacak.

Cezaevi hikâyeleriyle başlayacak dizinin iki büyük transferi Uğur Yücel ile Levent Ülgen de her zaman olduğu gibi oyunculuk şovu sergileyecek.

Dizide bir de sürpriz yer alacak. Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer ve Yalçın Hafızoğlu gibi ünlü isimleri buluşturan dizinin Tufan'ı Hüseyin Avni Danyal bu sezon "Yargı" dizisinin kadrosuna katılmıştı.

Dizide Savcı Ilgaz Kaya'nın emniyet cinayet büro amiri olan babası Metin Kaya'ya hayat veren ve performansıyla kendisine bir kez daha hayran bırakan Danyal, Eşkıya'nın 200. bölümünde de rol alacak ve görevini tamamladıktan sonra 3 yıl yer aldığı fenomen diziye tamamen veda edecek.