Oyuncu Cezmi Baskın'dan son dakika haberi

"Bizimkiler" ve "Akasya Durağı" gibi uzun yıllar ekrana gelen dizilerde rol alarak izleyicilerin kalplerinde taht kuran 72 yaşındaki usta tiyatro sanatçısı Cezmi Baskın'dan son dakika haberi...

Oyuncu Cezmi Baskın'dan son dakika haberi

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre düşmeyen temposu ve heyecanı ile izleyiciden tam not alan Yargı’nın son bölümünde izleyiciyi bir sürpriz bekliyordu. 

Cezmi Baskın, 6’ıncı bölümde ilk kez izleyicisi karşısına çıktı.

Usta oyuncunun canlandığı 'Merdan Kaya' karakteri şimdiden büyük merak uyandırdı.

PEKİ KİM BU MERDAN KAYA?

Merdan yılların kurdu. Her alemin adamı. Zamanın kabadayıları ve ardı sıra mafya dünyasıyla yakın ilişkilerde bulunmuş bir adamdır. Merdan, İstanbul’da ne olsa kim ne yapsa hepsini bilir. Eskilerden olması sebebiyle büyük hürmet görür. Kapı gibi heybetli, bakışlarıyla ürkütücü bir adamdır. Karşısındaki bir düşünürken onun aklından bin tilki geçer.

Yargı’nın kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Ali Seçkiner Alıcı, Arda Anarat, Ece Yüksel, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Onur Durmaz, Nilgün Türksever, Başak Gümülcinelioğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş yer alıyor.