Özcan Deniz - Feyza Aktan krizinin ardında yatan gerçekler!

Ünlü şarkıcı- oyuncu Özcan Deniz, 2016'dan beri aşk yaşadığı, kendisinden 20 yaş küçük Feyza Aktan ile 8 Mart 2018'de nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz yıl Aile Mahkemesi'nde tek celsede boşandıktan bir süre sonra barışan çift arasında şu günlerde sular durulmuyor.

Özcan Deniz ve Feyza Aktan’ın villa kavgasının perde arkası ortaya çıktı.

UçanKuş TV istihbarat şefi Sercan Kazancı’nın haberine göre Feyza Aktan’ın oturduğu villa daha öncesinde iki ayrı bitişik villaydı ve tek villa haline getirildi. Belediye ise ikiz villanın tek villa haline getirilmesini usulsüz bularak eski haline getirilmesi yönünde karar verdi. Bu karar doğrultusunda Özcan Deniz ikiz villanın eski haline döndürülmesi için 4 katlı 600 metre kare evin tahliye edilmesi ve tadilatın biran önce başlaması talebinde bulundu.

Feyza Aktan’ın 19 aydır evi tahliye etmediği ve tadilatı engellediği için Özcan Deniz’in mahkemeye başvurduğu ifade edildi.

Özcan Deniz’in yakınlarına, “Feyza’yı ve çocuğumu sokağa atma gibi bir düşüncem dahi olamaz. Ben sadece ikiz villanın eski haline getirilip 1 villanın Feyza’ya 1 villanın da bana verilmesini istiyorum” dediği söyleniyor.

Feyza Aktan’ın kabul etmeyerek direndiği ikiz villanın iki tarafını da istediği öne sürülüyor.