Pınar Deniz'den romantik Kaan Yıldırım paylaşımı

Güzel oyuncu Pınar Deniz, sosyal medya hesabından sevgilisi Kaan Yıldırım'ın 36. yaş gününü kutladı.

Pınar Deniz'den romantik Kaan Yıldırım paylaşımı

Pınar Deniz’in üç aydır aşk yaşadığı Kaan Yıldırım’ın kıskançlıklarından bunaldığı için ayrılık kararı aldığı iddia edilmişti.

Instagram hesabından Pınar Deniz’e sarıldığı bir fotoğrafı paylaşarak ayrılık iddiasını yalanlayan Kaan Yıldırım, şu ifadeleri kullanmıştı:

"Üç yıldır hiçbir dayanağı ve gerçekliği olmayan o kadar çok habere maruz kaldım ki zaman zaman kendime çok yabancılaştığım anlar oldu.

Hiç yapmadığım şeyler yapmışım, yaşamadığım şeyler yaşamışım gibi gösterildi.

Bir insan olduğundan ne kadar farklı yansıtılabilirse o kadar farklı yansıtıldım ve herkesin gözü önünde asla bana ait olmayan bir persona yaratıldı.

Her haberde, her olayda sahip olmadığım bir karakter yüklediniz üzerime.

Ben hep susmayı tercih ettim, zamana güvendim, zaman kimin ne olduğunu gösterir dedim ancak bu sefer susmak istemiyorum.

Kafanıza göre ayrılık haberi yapıp ilişkimizi itibarsızlaştırmanıza izin vermeyeceğim. Biz, bize ait küçük dünyamızda çok mutluyuz. Lütfen rahat bırakın bizi."

Pınar Deniz'den romantik Kaan Yıldırım paylaşımı

 

Pınar Deniz, sevgilisi Kaan Yıldırım’ın doğum gününü romantik bir paylaşımla kutladı.

Deniz, sevgilisi ile çekildikleri fotoğrafını Instagram hesabından, “Sevgilim! Ne güzel şey seninle olmak. Nice yaşlarımız olsun beraber” notuyla paylaştı.


Pınar Deniz'den romantik Kaan Yıldırım paylaşımı - Resim : 2

“AİLEMLE TANIŞTI”

Pınar Deniz, Kaan Yıldırım’ın ablası Nilüfer Yıldırım’ı sosyal medyadan takibe almıştı. Geçen günlerde konuyla alakalı konuşan Yıldırım, “Hangi dönemdeyiz? Neye göre, kime göre değerlerimiz değişiyor? Ablam benim hayatımdaki en önemli insanlardan biri, Pınar da öyle… Birbirlerini sosyal medyadan takibe almışlar. Ne var ki bunda? Pınar tabii ki ailemle tanıştı. Bu gayet normal değil mi? Lütfen artık böyle şeyleri olağanüstü durumlarmış gibi karşılamayalım” ifadelerini kullanmıştı.

Pınar Deniz'den romantik Kaan Yıldırım paylaşımı - Resim : 3

Yıldırım, muhabirlerin, “evlilik” sorularına da “Bu konular çok özel konular. Kendi içimizde yaşayalım. Bu kadar kameranın olduğu yerde bunları konuşmayalım” yanıtını vermişti.