Selim Bayraktar ve Nurgül Yeşilçay yeniden buluştu

Önceki sene dijitalde yayınlanan "Vahşi Şeyler" dizisinde başrolü paylaşan Selim Bayraktar ve Nurgül Yeşilçay bir başka projede yeniden buluştu.

Selim Bayraktar ve Nurgül Yeşilçay yeniden buluştu

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre Nurgül Yeşilçay Kanal D’nin “Veda Mektubu” dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanıyor.

Nurgül Yeşilçay iddialı bir diziyle ekrana dönüyor. Ünlü oyuncu kariyerinin ilk önemli projesi olan “İkinci Bahar”ın da yapım şirketi olan Gül ve Mustafa Oğuz çiftinin patronu olduğu MOST Yapım’la anlaştı.

Deniz Dikilitaş’ın yöneteceği “Veda Mektubu” adlı dizide Kanal D’de seyirciyle buluşacak.

Merakla beklenen diziyi unutulmaz projelerin senaristi Mahinur Ergun yazıyor. Yeşilçay’ın Alanur Yıldız rolüne hayat vereceği dizide, kızlarından Aslı’yı Rabia Soytürk oynayacak.

Soytürk rolü için kampa girdi ve dans dersleri almaya başladı.

Çok güçlü bir anne ve kızlarının hikâyesini etkileyici bir dille anlatacak olan dizide Yeşilçay’ın partnerine kimin hayat vereceği merak konusuydu. Bu soru sonunda cevap buldu.

Bugüne kadar Muhteşem Yüzyıl başta olmak üzere birçok dizide rol alan ve ülkemizin en iyi karakter yaratan oyuncularının başında yer alan isimlerinden Selim Bayraktar “Veda Mektubu”nda Yeşilçay’ın partnerine hayat verecek.

Bayraktar dizide “Ziya” rolüne hayat verecek. Dizinin oyuncu seçimleri sürüyor.