Semiha Yankı: "Athena Gökhan bana da saygısızlık yaptı"

Semiha Yankı, Cem Özer'le evliliğinden dünyaya gelen oğlu Osman Nejat'la Athena konserine giden ve yaşadığı hayal kırıklığını sosyal medyadan paylaşan Nurgül Yeşilçay'a destek verdi.

Semiha Yankı: "Athena Gökhan bana da saygısızlık yaptı"

Nurgül Yeşilçay hafta sonu oğlu Osman Nejat’la Athena konserini izledi.

Semiha Yankı: "Athena Gökhan bana da saygısızlık yaptı"

Ünlü oyuncu oğluyla kuliste yaşadığı durumu sosyal medyadan yayınlandı ve şunları söyledi:

“Bi genç Gökhan’la tanışmak istiyor. Çünkü seviyor Athena’yı… Kulise gidiyoruz tebrik için… Ay Gökhan’da bir afra tafra… Gökhan ne kadar tatsızsa Hakan o kadar tatlıydı. Neyse sakın hayallerinizi yıkmayın. Kimseyi de gözünüzde büyütmeyin. Uyarayım dedim!…”

SEMİHA YANKI: "BANA DA SAYGISIZLIK YAPTI"

Bu sabah TV8'de ekrana gelen "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programına konuk olan Semiha Yankı, "Athena Gökhan ile Hakan'ın olduğu kulise girdim. Ayaklarını uzatmış. Bana dönüp 'Naber' dedi? 'Gökhancım ayağını indirseydin' deyince bana 'Aa çok yorgunum uğraşamam' dedi.


 


Karşındaki kadın mı, büyüğün mü!... Hiç umursamıyor... Çirkin! Çok çirkin... Bir kadın giriyor içeriye... Büyük dağları ben yarattım havalarında. Senin o geçtiğin yollardan biz çok önce geçtik. Bu hareketler Gökhan gibi çocuğa yakışmıyor. Kadınlara aldırış etmeme durumu var"
ifadelerini kullanarak Nurgül Yeşilçay'a destek çıktı.Semiha Yankı: "Athena Gökhan bana da saygısızlık yaptı" - Resim : 2