Sevda Demirel: "Tuğba Altıntop'a saldıran bir köpek olamaz"

Rafet El Roman'ın eski eşi manken Tuğba Altıntop, tatil için gittiği İstanbul-Şile'de arkadaşının Akita cinsi köpeğinin saldırısına uğradı. Yaşanan olay üzerine köpeğiyle Nişantaşı'nda görüntülenen Sevda Demirel, Altıntop'un başına gelenlerle ilgili dikkat çeken iddialarda bulundu.

Sevda Demirel: "Tuğba Altıntop'a saldıran bir köpek olamaz"

Sabah Gazetesi'nin haberine göre yaşanan olay üzerine köpeğiyle Nişantaşı'nda görüntülenen Sevda Demirel, Altıntop'un başına gelenlerle ilgili konuşup dikkat çeken iddialarda bulundu.

İsim vermeden Tuğba Altıntop'tan bahseden Sevda Demirel, şu ifadeleri kullandı:

“Hiçbir köpek yüze saldırmaz. Köpekleri kızdırmaz, onlara bağırmazsanız da size saldırmaları imkansızdır. Bunu her hayvansever bilir. Bence o hanımefendi ya bir hemcinsinden ya da yakın arkadaşından şiddet görmüş, bunu da hayvanların üzerine atıyor.

"KÖPEĞE SUÇ ATMAK ÇOK YANLIŞ"

İnsanlar belli olayları gizlemek için bu yollara baş vurur, 'ayağım kaydı' ya da 'tabelayı göremedim' derler; ama burada bir köpeğe suç atmak çok yanlış. Bu hayvanlara karşı şiddeti normalleştirir" diyen Demirel, "Ben hayvanlar adına konuşuyorum, hiçbir köpek kolay kolay sahibine saldırmaz, saldırsa da yüzüne saldırmaz ya eline ya ayağına saldırır" şeklinde konuştu.