Şeyma Subaşı'ndan canlı yayında Acun Ilıcalı'ya şok mesaj!

Acun Ilıcalı TV'8'deki "Gel Konuşalım" programında 'O Ses Türkiye'nin perde arkasında yaşananları anlatırken Şeyma Subaşı'ndan mesaj geldiği görüldü. Ekranlara bomba gibi düşen gelişme izleyicilerde şok etkisi yaşattı.

35082 okunma

Acun Ilıcalı bu sabah konuk olduğu "Gel Konuşalım" programında O Ses Türkiye'nin perde arkasında yaşananları anlatıyordu. O esnada telefonundan bir görüntü izletirken Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı'ya mesaj attığı görüldü.

Cengiz Semercioğlu konuyu değiştirmeye çalışsa da Seray Sever ısrarlı kahkahası ile konuya dikkatleri çekmeyi başardı...

Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı'ya attığı ekrana yansıyan mesajında, "Acun selam, ne zaman bir görüşebiliriz? Tarihleri konuşmamız lazım. Miami oteli ve parayla ilgili başka bir şey de konuşacağım" yazıyordu.

ŞEYMA SUBAŞI'NDAN OLAYLA İLGİLİ İLK AÇIKLAMA GELDİ!

"Demin Acun'a attığım mesajın canlı yayında çıkması ile alakalı bir şey söylemek istiyorum. Bu kimin başına gelirdi derseniz Şeyma'nın başına gelirdi. Bizim unutmayalım Acun ile bir çocuğumuz var. Bizim konuştuğumuz maddi manevi bir sürü olay var Acunla... Benim kaderim diyelim bu olay... Lütfen başka yerlere çekmeyelim. Bizim önceliğimiz Melisa... İnşallah başka boyutlara geçmez bu olay..."

Şeyma Subaşı, son olarak, kirası aylık 60 bin lira olduğu iddia edilen kafesinde işlerin iyi gitmediği haberleriyle gündeme gelmişti. Bir yılın dolmasıyla birlikte Acun Ilıcalı'nın sağladığı 'kira garantörlüğü'nün bittiği belirtiliyordu. Şeyma Subaşı ise kafesinde menü değişikliğine gittiğini duyurmuştu.

Konular Acun Ilıcalı