Sinan Çetin'in 'olaylı' oğlu Rüzgar Çetin, ünlü ismin kızıyla nişanlandı

2016 yılında yaptığı kazada bir polisin şehit olmasına neden olan ve 8 ay cezaevinde kaldıktan sonra tahliye edilen yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin, Beşiktaş'ın eski başkanı Ahmet Nur Çebi'nin kızı Mina Nur Çebi ile nişanlandı.

Sinan Çetin'in 'olaylı' oğlu Rüzgar Çetin, ünlü ismin kızıyla nişanlandı

Yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin, 2016 yılında trafikte sollamaya yaparken karşı şeritten gelen polis aracına çarparak bir polisin şehit olmasına neden oldu. 8 ay cezaevinde yatan Rüzgar Çetin tahliye edildi. Patronlar Dünyası'nın haberine göre uzun zamandır gözlerden uzak bir hayat yaşayan Çetin, Mina Nur Çebi ile nişanlandı.

Tahliye olduktan sonra gözlerden uzak bir hayat yaşayan Rüzgar Çetin, 2019 yılında Beşiktaş'ın eski başkanı Ahmet Nur Çetin'in kızı Mina Nur Çebi ile 4,5 yıllık ilişkisini bitirdi.Sinan Çetin'in 'olaylı' oğlu Rüzgar Çetin, ünlü ismin kızıyla nişanlandı

Uzun bir aradan sonra bir araya gelen ikili, ilişkilerine kaldıkları yerden devam ederek evlilik kararı aldı.

Çift, önceki gün evde aile arasında yapılan bir törenle nişanlandı.

NE OLMUŞTU?

2016 yılında İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in kullandığı otomobil, bir polis aracına çarpmıştı. Kazada 1 polis şehit olurken, 1 polis de yaralanmıştı. Alkol testini reddeden Çetin, tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Mahkeme, 6 yıl 3 ay hapis cezası verdiği Rüzgar Çetin'in cezaevinde bulunduğu 8 aylık süreyi göz önünde bulundurarak tahliye edilmesine karar vermişti.