Songül Ülkü: "Tecavüze uğradığımı düşünüyorum"

"Perihan Abla" dizisiyle milyonların tanıdığı bir isim olan ünlü oyuncu ve sahne sanatçısı Songül Ülkü şok eden açıklamalarda bulundu.

Songül Ülkü: "Tecavüze uğradığımı düşünüyorum"

Uçankuş TV'de "Hayatın İçinden" programına konuk olan Songül Ülkü, 2007 yılında Marmaris'te fotoğrafçı Erol Atar'ın masasından Atar'ın arkadaşı tarafından bayıltılarak kaçırıldığını iddia ederek bu konuda Atar'ın da dahli olduğunu düşündüğünü söyledi.


"Duyduğuma göre Özcan Deniz bir yerlerde bana aşık olduğunu söylemiş. Erol'un da Özcan'a aşık olduğu bilinirdi. Yemeğe oturduk. Bir uyandım ben yatakta çıplağım adam ayakta duruyor..."
diyen Songül Ülkü "Adam prezervatif takmaya çalışıyordu uyandığımda. Bence benim çıplak fotoğraflarımı çekip Özcan Deniz'e gönderdi. Bunu Özcan'a sormak lazım. Kıskandırmak için değil beni Özcan Deniz'in gözünden düşürmek için o fotoğraflar gönderildi diye düşünüyorum. Erol o günden beri kayıp..." şeklinde konuştu.

 

Songül Ülkü, Sarıyer'de yaşadığı evde de son derece huzursuz olduğunu ev sahibinin evine kendisinden izinsiz girip çıktığını ifade ederek "Tecavüze uğradığımı bile düşünüyorum. Çok büyük bir şüphem var. Bedenimde alışık olmadığım bir durum vardı. Raporda duhul yok ama zedelenme var. Şüphe uyandıracak bir durum var. Zaman zaman evde eksilen eşyalar oluyordu." şeklinde konuştu. 

Songül Ülkü yıllar önce "Perihan Abla" setinde Perran Kutman'ın kendisine kötü davrandığını da sözlerine eklerken "Mesela Ayşen Gruda hepimizi abla gibi korur kollardı. Perran Abla sahnelerimi kestirir, ışığıma bile müdahale ederdi" ifadelerini kullandı. 

Ülkü dizide erkek kardeşini canlandıran Erol Durak ile ilgili de çok korkunç olaylar yaşandığını söyleyen Ülkü, "Burada anlatılacak bir şey değil. Kuzenimin yanında sefalet içinde öldü" şeklinde konuştu.