Ünlü futbolcunun aşkı 2 milyon euroluk elbise ve takıyla sokakta dolaştı!

Yeşil sahaların yıldız futbolcusunun sevgilisi Instagram'da paylaştığı fotoğrafla olay yarattı.

Ünlü futbolcunun aşkı 2 milyon euroluk elbise ve takıyla sokakta dolaştı!

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre dünyaca ünlü Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo’nun sevgilisi ve çocuklarının annesi Georgina Rodriguez’in kişisel Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraflar beğeni rekoru kırdı.

Kısa bir süre içinde 2 milyondan fazla beğeni ve yorum toplayan fotoğrafları analiz eden İspanyol medyası, sosyal medya fenomeni haline gelen Rodriguez’in üzerindeki kıyafet, takı ve aksesuarların fiyatını tek tek hesaplayarak dudak uçuklatan bir sonuca vardı.

Ünlü futbolcunun aşkı 2 milyon euroluk elbise ve takıyla sokakta dolaştı!

Manchester’da çekilen fotoğrafta mavi bir elbise giyen ve bunu da mavi çanta ve topuklu ayakkabıyla kombinleyen Rodriguez’in takıları ve kol saatinin toplam fiyatı tartışma konusu oldu.

EN PAHALISI TAKILARI OLDU

Tasarımcı Stella McCartney imzalı mavi elbisenin 1900 euro (35 bin 169 TL) olduğunu yazan Marca isimli gazete, LeSilla marka topuklu ayakkabıların ise 765 euro (14 bin 160 TL) olduğunu yazdı. Timsah derisinden yapılma ve Hermes marka Birkin model çantanın fiyatının ise 94 bin euro (1.7 milyon TL) olduğu duyuruldu.

Rodriguez’in aksesuar ve takılarının fiyatı ise adeta şaşkınlık yarattı. Elmas ve safir işlemeli bir yüzüğün fiyatının 800 bin euro (14 milyon TL) olduğu açıklanırken Cartier marka bir diğer yüzüğün fiyatının ise 700 bin euro (12.9 milyon TL) olduğu kaydedildi.

Genç ismin tercih ettiği saat ise 18 karat beyaz altından yapılan Rolex GMT Master II oldu. Bu saatin fiyatının ise 550 bin euro (yaklaşık 10 milyon TL) olduğu kayıtlara geçti. Sonuç olarak Marca, Manchester’da çekilen fotoğrafın maliyetinin 2.146.665 euro (yaklaşık 40 milyon TL) olduğunu açıkladı.

Güzel ismin bir servetle sokakta dolaştığını duyarak endişelenen kadın takipçileri "Dikkat et kaçırırlar" gibi yorumlarda bulundu.