ÜNLÜ REKLAMCININ YASAK AŞK SKANDALINDA SON DAKİKA GELİŞMESİ!

Hürriyet Gazetesi muhabiri Özge Eğrikar imzalı "EŞİNE BOŞANMA,YASAK AŞKA TAZMİNAT DAVASI" başlıklı haber, dünkü gazetede yer almasına rağmen daha sonra gazetenin internet sitesinden nasıl kaldırıldığı merak konusu oldu.

ÜNLÜ REKLAMCININ YASAK AŞK SKANDALINDA SON DAKİKA GELİŞMESİ!

Hürriyet Gazetesi muhabiri Özge Eğrikar'ın haberine göre Ebru Polat ile reklam ajansı sahibi eşi Karpat Polat, 2006 yılında evlendi. Çiftin iki çocuğu dünyaya gelirken, evliliklerinin üçüncü yılında Karpat Polat, eve geç gelmeye ve eşinin telefonlarını açmamaya başladı.

Ebru Polat, eşinin ikinci bir telefon kullandığını ve ‘Burcu’ adında bir kadınla mesajlaştığını gördü.

Karpat Polat ise, bu kişiyle iş üzerine konuştuklarını eşine söyledi.

2020 yılına gelindiğinde Karpat Polat, eşinden tamamen uzaklaştı. 2021 yılı şubat ayında Yeniköy’e gideceğini söyleyen Karpat Polat’ı Ortaköy’de bir arkadaşı gördü ve Ebru Polat’a iletti. Çift arasındaki ilişki iyice gerginleşti.

Ebru Polat, eşinin eski aşkı ve evli olan Burcu K. ile yasak aşk yaşadığını ve yeni bir hayat kurduğunu öğrendi.

Ebru Polat, İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne boşanma davası açtı. Ebru Polat’ın avukatı, “Evli oldukları dönemde eşinin Burcu K. ile birlikte Amsterdam’a tatile gittiklerini öğrenen Ebru Polat, çocuğuna hamile olması ve eşinin defalarca özür dilemesi üzerine affetmiştir. Eşinin 2020 yılından beri eski aşkı olan Burcu K. ile zina ilişkisi yaşadığını, çeşitli otellerde birlikte olduklarını öğrenen Ebru Polat’ın hayatı altüst olmuştur” dedi.

Hürriyet Gazetesi'nde yayınlanan bu haber dün sabah saatlerinde gazetenin internet sitesinde de yer almıştı.

ÜNLÜ REKLAMCININ YASAK AŞK SKANDALINDA SON DAKİKA GELİŞMESİ!

Fakat haberin linkine tıklayan internet kullanıcıları bu haberin yayından kaldırıldığını fark etti.

https://www.hurriyet.com.tr/gundem/esine-bosanma-yasak-aska-tazminat-davasi-41841292

Tarafların resimleriyle birlikte Internet sitesine çıkmasından kısa bir süre sonra bu haber hangi gerekçe ile gazetenin internet sayfasından kaldırıldı? Hürriyet Gazetesi'nin bu haberi üzerine bir çok internet haber sitesi kaynak gösterilerek kullandığı bu haber dururken haberin kaynağı haberi neden kaldırdı? sorularının yanıtları merak konusu oldu?

https://www.sacitaslan.com/unlu-reklamciyi-mesajlar-ele-verdi-haberi-534745