yasak aşk


Yasak aşkının kocası eve baskın yapınca 12. kattan aşağıya düştü!
Yasak aşkının kocası eve baskın yapınca 12. kattan aşağıya düştü! Gizli aşkının kocası eve gelince, yakalanmamak için 12. kattaki balkondan sarkan adam bir anda dengesini kaybedince düştü.
Eski MÜSİAD genel sekreterine eşinden 'aldatma' davası!
Eski MÜSİAD genel sekreterine eşinden 'aldatma' davası! MÜSİAD eski genel sekreteri iş insanı Dr. Eyüp Vural Aydın’a karşı, eşi, ‘aldatma’ davası açtı.
Eşinden boşanmak için dava açtı, karşı hamleyle şoke oldu!
Eşinden boşanmak için dava açtı, karşı hamleyle şoke oldu! İstanbul'da yaşayan Büşra S., eşinin kendisiyle ilgilenmediğini ve evlilik birliğinin temelinden sarsıldığını iddia ederek boşanma davası açtı. 500 bin TL tazminat ve nafaka talep eden kadın, eşinin mahkemeye sunduğu dilekçeyle şoke oldu.
İbrahim Büyükak'ın skandal görüntüsü Pınar Eliçe'ye 'yuh' dedirtti!
İbrahim Büyükak'ın skandal görüntüsü Pınar Eliçe'ye 'yuh' dedirtti! 2018 yılında çocukluk aşkı Nurdan Beşen ile nikah masasına oturan ve iki yıl önce baba olan İbrahim Büyükak'ın Alaçatı'da sergilediği görüntüler tepkilere yol açtı.
Neslihan Atagül ile evli olan Kadir Doğulu başka kadınla imam nikahı mı yaptı?
Neslihan Atagül ile evli olan Kadir Doğulu başka kadınla imam nikahı mı yaptı? Kadir Doğulu’nun Alaçatı’da bir mekanda iki farklı kadınla yakınlaştığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.
Eşinin sevgilisinden olan bebeğin üzerine asitli madde attı
Eşinin sevgilisinden olan bebeğin üzerine asitli madde attı Denizli'de, Kerzi Yılmaz (40), evi terk eden eşi Gökhan Yılmaz'ın (43) birlikte yaşadığı Özbekistan uyruklu sevgilisi S.G.'nin evini basıp, annesinin kucağındaki 2 aylık bebeği Hamdi Y.'yi, üzerine asitli sıvı döküp ağır yaraladı.
Demet Özdemir - Oğuzhan Koç evliliğini ihanet mi bitirdi?
Demet Özdemir - Oğuzhan Koç evliliğini ihanet mi bitirdi? Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir çifti ayrılık kararı aldı. Odatv, ayrılığın arkasından ihanet iddiasının ayrıntılarına ulaştı.