yasak aşk


PEYZAJ PATRONİÇESİ SANEM ÖZPARPUCU'NUN 15 YAŞ KÜÇÜK EVLİ VE ÇOCUKLU YASAK AŞKI! Aralarında, sanatçı, sporcu, siyasetçi ve medya dünyasından birçok ünlü ismin mimari işlerini üstlenen Babil Peyzaj’ın Patroniçesi Sanem Özparpucu’nun (44) ismi, ilginç bir boşanma davasına konu oldu.
İspanya'yı sarsan ihanet skandalı! İspanya kraliyet ailesini karıştıran yasak ilişki skandalının ortaya çıkmasının ardından Kral 6’ıncı Felipe’nin kardeşi İnfanta Cristina, 25 yıllık eşi Iñaki Urdangarín ile boşanma kararı aldıklarını açıkladı.
Nihan Ünsal Burak Sergen'e dava açtı! Burak Sergen'in geçtimiz yıl Haziran ayında evlendiği Nihan Ünsal'ın kendisini Özer Kocer ile aldattığını iddia ederek boşanma davası açmıştı. Ünsal, son dönemde Sergen'in kendisi hakkında yaptığı açıklamalar nedeniyle harekete geçti.
Makyajsız görüntülenen Gülşah Saraçoğlu şaşırttı Gülşah Saraçoğlu, önceki akşam Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.
Yasmin Erbil adının karıştırıldığı skandal iddiayı yargıya taşıyor! Sosyal medya fenomeni Cansu Miasu Özlevi, eşi Yusuf Yosi Özlevi’nin kendisini üç farklı kadınla aldattığını açıkladı.
Melisa Döngel: "Aşk için acelem yok" Oyuncu Melisa Döngel’in adı bir süre önce Fenerbahçeli evli futbolcu Jose Sosa ile anılmıştı.
"Cicişler" olarak tanınan Esra ve Ceyda Ersoy evli iş insanıyla basıldı! Kamuoyunda "Cicişler" olarak bilinen Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler sık sık karıştıkları olaylarla gündeme geliyor. Esra ve Ceyda Ersoy şimdi ise evli bir iş insanıyla uyuşturucu madde kullanırken iş insanının eşi tarafından telefonla kayda alındığı ortaya çıktı.