yasak aşk


Mustafa Çalık'tan skandal 'ikinci eş' paylaşımı! Türkiye Günlüğü Dergisi Genel Yayın Müdürü olan Mustafa Çalık akşam saatlerinde attığı tweet ile sosyal medyada büyük tepki çekti.
ÜNLÜ REKLAMCININ YASAK AŞK SKANDALINDA SON DAKİKA GELİŞMESİ! Hürriyet Gazetesi muhabiri Özge Eğrikar imzalı "EŞİNE BOŞANMA,YASAK AŞKA TAZMİNAT DAVASI" başlıklı haber, dünkü gazetede yer almasına rağmen daha sonra gazetenin internet sitesinden nasıl kaldırıldığı merak konusu oldu.
Ünlü reklamcıyı mesajlar ele verdi! Ebru Polat ile reklam ajansı sahibi eşi Karpat Polat, 2006 yılında evlendi. Çiftin iki çocuğu dünyaya gelirken, evliliklerinin üçüncü yılında Karpat Polat, eve geç gelmeye ve eşinin telefonlarını açmamaya başladı.
Deniz Işın 'yasak aşkını' itiraf etti Yeni final yapan Masumiyet dizisindeki rolüyle dikkatleri üzerine çeken Deniz Işın'dan şaşırtan açıklama.
Hadise anne ve babasıyla moral buldu Son haftalarda magazin gündemi sarsan yasak aşk iddiaları sonrası Hadise'nin yüzü ailesi ile güldü.
İBB'deki makam aracından yasak aşk çıktı! İBB’de çalışan karısına makam aracı tahsis edilmesinden şüphelenen hâkim Osman Ala, İBB Kültür Varlıkları Daire Başkanı Oktay Özel ile yasak aşk yaşadığı iddiasıyla eşine boşanma davası açtı. Hâkim, ikilinin mesajlaşmasını ve tahsis edilen aracın fotoğrafını delil gösterdi.
Kaan Yıldırım'dan gündem yaratacak Hadise hamlesi! Yakın dostu Ebru Gündeş'in boşanma davası açtığı 11 yıllık eşi Reza Zarrab'la yasak aşk yaşadığı iddia edilen popçu, gündeme bomba gibi düşmüştü.