yasak aşk

Yasak aşk haberlerine erişim engeli talep eden Hadise'ye ret! Şarkıcı Ebru Gündeş'in 11 yıllık eşi Reza Zarrab'a açtığı boşanma davası ile ilgili magazin kulislerindeki iddiaların ardı arkası kesilmiyor.
Hakan Altun'dan Ebru Gündeş'e olay gönderme! Hakan Altun'un sosyal medyadan yaptığı paylaşım, 2005’te nişanlanıp ayrıldığı eski sevgilisi Ebru Gündeş'e gönderme olarak yorumlandı.
Ece Erken - Şafak Mahmutyazıcıoğlu nikahı başka bahara kaldı Sunucu Ece Erken, bir dönem yasak aşk yaşadığı Şafak Mahmutyazıcıoğlu'yla nispet turuna çıktı. Evlenecekleri konuşulan ikili 'Henüz erken' mesajı verdi.
'Çerez kralı'ndan yasak aşkına çirkin teklif Gaziantep'te Çerez Kralı olarak tanınan iş insanı Cengiz Er, İzmirli 22 yaşındaki E.M ile arkadaş ortamında tanıştı. Evli ve 3 çocuk babası olduğunu gizleyen Er, kısa süre sonra E.M. ile sevgili oldu. Evlenme vaadiyle genç kadını oyalayan Cengiz Er'in gerçek yüzü sevgilisi hamile kalınca anlaşıldı.
Ece Erken'den olay Şafak Mahmutyazıcıoğlu itirafı! Bir dönemin ünlü isimlerinden Ece Erken’in, evli ve iki çocuk babası Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’yla aşk yaşadığı haberleri uzun süre konuşulmuş; Erken ekrandaki işinden olmuştu. Ece Erken, geçtiğimiz Haziran ayında eşinden boşanan Mahmutyazıcıoğlu’yla birlikteliğinin sürdüğünü söyledi.
Emek Külür ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen Levent Uysal takibi bıraktı! Cemiyet hayatının sosyetik dişçisi Emek Külür ile aşk yaşadığı ileri sürülen evli ve iki çocuk babası Levent Uysal’dan şaşırtan bir hamle geldi.
Ali Gürsoy ve Melis Çiftçi'nin evliliğini bitiren kadın görüntülendi Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Ergun Gürsoy'un oğlu Ali Gürsoy, 12 yıl önce Akkök Holding Yönetim Kurulu Üyesi Melis Çiftçi ile hayatını birleştirmişti.