yasak aşk

Kadir Doğulu Serra Arıtürk'le ile dini nikah yaptığı iddialarına ne dedi?
Kadir Doğulu Serra Arıtürk'le ile dini nikah yaptığı iddialarına ne dedi? Kadir Doğulu, hakkında çıkan “Yasak aşkı Serra Arıtürk ile dini nikah yaptı” iddialarına gülüp geçti. Neslihan Atagül de eşine destek çıkarak “Kadir benim şansım” dedi.
Azgın Teke Sendromu'na yakalanan Naim Gençoğlu'nu eşi affetmiyor
Azgın Teke Sendromu'na yakalanan Naim Gençoğlu'nu eşi affetmiyor 30'lu yaşlarda, üç çocuklu, emlakçılık yapan bir kadına kaptıran iş insanı Naim Gençoğlu, yasak aşkı uğruna 30 küsur yıldır evli olduğu eşi Özlem Hanım ile yaşadığı Kandilli'deki evini terk etmişti.
"İZMİRLİ EVLİ İŞADAMI B.K'NİN ORTALIĞI KARIŞTIRACAK YASAK AŞKI VAR" İDDİASI!
"İZMİRLİ EVLİ İŞADAMI B.K'NİN ORTALIĞI KARIŞTIRACAK YASAK AŞKI VAR" İDDİASI! Ne zamandır sakin olan "sosyete dedikoducuları" son günlerde bu gıybetle çalkalanıyor.
Mahsun Kırmızıgül eşine ihanet mi etti?
Mahsun Kırmızıgül eşine ihanet mi etti? 6 yıl önce avukat Ece Binay ile nikah masasına oturan şarkıcı Mahsun Kırmızıgül'ün gizemli bir kadınla samimi görüntüleri ortaya çıktı.
Eşi en yakın arkadaşıyla aldattı
Eşi en yakın arkadaşıyla aldattı İstanbul Çekmeköy'de yaşayan 38 yaşındaki M.Ö., yıllardır aynı yastığa baş koyduğu ve çocuklarının annesi olan eşinin kendisini en yakın arkadaşı ile aldatmasını acı şekilde öğrendi.
Cemiyet hayatının ünlü kadınları Fatoş Altınbaş'a sırt çevirdi
Cemiyet hayatının ünlü kadınları Fatoş Altınbaş'a sırt çevirdi Emir Sarıgül ile evli olduğu dönemde Burak Kaya ile yaşadığı yasak aşkla gündem olan Fatoş Altınbaş ile Kaya ilişkisi tam gaz devam ediyor...
Feryal Gülman ve Kemal Gülman yine birbirine girdi!
Feryal Gülman ve Kemal Gülman yine birbirine girdi! Feryal Gülman, kocasının kendisini genç bir kızla aldattığını öne sürüp zina suçuyla boşanma davası açmıştı.