Video Galeri

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli nerede görüntülendi? Aşkları sürpriz bir şekilde biten Cem Yılmaz ve Defne Samyeli aynı anda aynı saatlerde başka semtlerde objektiflere yansıdı.
Berk Oktay'dan Ece Erken'e özel açıklama Oyuncu Berk Oktay ile eşi Merve Oktay arasında süren boşanma davasında her gün yeni bir gelişme yaşanıyor.
Habertürk canlı yayınında gülümseten diyalog Habertürk canlı yayınında Didem Arslan Yılmaz’ın sunduğu "Türkiye’nin Nabzı" programında İsmail Saymaz ile Didem Arslan Yılmaz’ın girdiği diyalog izleyenleri gülümsetti.
Aleyna Tilki'ye Kadir Güneş soruldu Önceki gece bir kulüpten çıkarken objektiflere yansıyan genç şarkıcı Aleyna Tilki, muhabirlerin Kadir Güneş ile ilgili sorduğu sorularla karşılaştı.
Tolga Çevik'e şok eden soru! YouTube'da yayınlanan "Loş Sohbet"e konuk olan oyuncu Tolga Çevik; şok eden bir soruyla karşılaştı.
Tuba Büyüküstün ve kızlarından sürpriz paylaşım Oyuncu Tuba Büyüküstün kızları Maya ve Toprak'la 'Dünya Çocuk Hakları Günü'nde sosyal medyadan paylaşımda bulundu.
İrem Derici'den konuşulacak 'bebek' açıklaması! Şarkıcı İrem Derici, "Anne olmak istiyor musunuz?" sorusuna verdiği yanıtla yine şaşırtmayı başardı.