Video Galeri

Akit TV sunucusu Cumhuriyet'i hedef gösterdi Akit TV sunucusu Fatin Dağıstanlı, Cumhuriyet gazetesinin “Şeriat Çalıştayı” manşetine tepki gösterirken, “Hep birlikte toplanıp Cumhuriyet gazetesi önüne bir el bombası atalım” ifadesini kullandı.
Kenan Doğulu çakırkeyif! Erkek kardeşi Ozan Doğulu ile felekten bir gece çalan Kenan Doğulu çıkışta çakırkeyif halleriyle dikkat çekti.
Ozan Güven muhabire öfke kustu Ozan Güven yıllardır arasının iyi olmadığı magazin muhabirlerine yine oldukça kaba davrandı.
Cenk Küpeli'den 'Smokin' açıklaması! 2019'un Haziran ayında Demet Şener ile evlenen Cenk Küpeli, düğün günü giydiği smokinin parasını ödemediği iddiası ile gündeme gelmişti...
Aybüke Pusat üç maymunu oynadı! Ünlü oyuncu Aybüke Pusat'a, yakın arkadaşının eski aşkı Furkan Andıç ile aşk yaşadığı iddialarıyla ilgili soru ilk kez soruldu.
Kenan Doğulu söyledi, Beren Saat göbek attı Eşini uzun bir süre sonra sahnede izleyen oyuncu Beren Saat yerinde duramayarak göbek attı.
‘Atiye’nin galasında Beren Saat’e Kenan Doğulu sorusu "Atiye” dizisinin galasında başrol oyuncuları Beren Saat ile Mehmet Günsür kameraların karşısına geçti.