Video Galeri

Akit TV'de 12-17 yaş kız çocukları için skandal ifadeler! Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Muttalip Kutluk Özgüven, Akit TV'de katıldığı canlı yayında 12-17 yaş aralığının ilk çocuğu doğurmak için en ideal yaş olduğunu söyledi.
Erol Köse'den Dedikoduların Analizi(!) Erol Köse'den canlı yayında çarpıcı analiz.
Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu A Haber yayınında isyan etti! A Haber canlı yayınına bağlanan Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, gelen tepkiler üzerine bir anda "Atatürk'ü sevmek için izin mi alacağım? Terbiyesizler!" diye isyan edince stüdyo buz kesti.
Prof. Çilingiroğlu'nun gafı Hakan'ı şoka soktu! Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, ABD’nin Koronavirüsle mücadelesini canlı yayında değerlendirdiği sırada alınan tedbirlerin yetersizliğine vurgu yaparken, “Tabi Amerika onun için afedersiniz s.çtı” dedi.
Prof. Dr. Levent Erarslan zor anlar yaşadı Habertürk TV'deki canlı yayına bağlanan Prof. Dr. Levent Erarslan, zor anlar yaşadı. Eraslan, küçük oğlu Çınar'ın odaya girmesiyle ne yapacağını şaşırırken küçük Çınar'ın hareketleri izleyenlere tebessüm ettirdi.
Merdan Yanardağ'dan çarpıcı değerlendirmeler Merdan Yanardağ: “Meydanı boş bırakmayacaksınız da Fatih Tezcan gibilere mi bırakacaksınız?”
Endonezya'dan dehşete düşüren görüntü Endonezya’da Corona virüsten hayatını kaybeden bir şahsın, defnedildiği esnada, cansız bedeninin hareket ettiği kameraya yansıdı.