Wyndham, EMEA bölgesinde 2023 yılı sonuçlarını açıkladı

Dünya genelindeki 25 markasıyla yaklaşık 9 bin 200 oteli bulunan Wyndham Hotels & Resorts, Avrupa, Orta Doğu, Avrasya ve Afrika (EMEA) bölgesi için 2023 yılı sonuçlarını açıkladı.

Wyndham, EMEA bölgesinde 2023 yılı sonuçlarını açıkladı

Şirket bu dönemde EMEA genelinde 9 markasını yeni ülkelerle buluştururken, 87 yeni otel açtı.

Şirketin portföyüne yeni katılanlarla birlikte Wyndham’ın EMEA’da bulunan otel sayısı 639’a, oda sayısı 88 binin üzerine, marka sayısı ise 15’e yükseldi. Wyndham’ın EMEA’daki 639 otelinden 12’si şirketin kendisi tarafından işletiliyor. Wyndham’ın EMEA’daki proje stoğunda ise 150’den fazla otel projesi yer alıyor. 2023 yılında Türkiye’de 11 yeni açılışa imza atan Wyndham’ın Türkiye’de faal durumda ise 110 oteli bulunuyor.

“2023 YILINDA KAYDETTİĞİMİZ REKOR BÜYÜMEDEN GURUR DUYUYORUZ”

Konu ile ilgili olarak değerlendirmede bulunan Wyndham Hotels & Resorts EMEA Başkanı Dimitris Manikis, "2023 yılında kaydettiğimiz rekor büyümeden ve bölge genelindeki otel ve franchise sahiplerimizin Wyndham Hotels & Resorts’a verdiği güvenden inanılmaz bir gurur duyuyoruz. Otel sahipleri, dünyanın franchise veren en büyük otel şirketiyle ortak olmanın ve Wyndham ailemize katılmanın değerini her geçen gün daha net bir şekilde görüyor. Ödüllü sadakat programımız Wyndham Rewards’dan, sınıfının en iyisi teknoloji, pazarlama ve satış araçları ile güçlü bir dağıtım platformuna kadar Wyndham Avantajı’nın sağladığı gücü fark ediyorlar" dedi.

DHA