Yurtiçi Kargo 'En İtibarlı İş Ortağı' seçildi

Yurtiçi Kargo, Marketing Türkiye ve Kuantum Araştırma tarafından gerçekleştirilen 'Türkiye'nin En İtibarlı İş Ortakları' araştırmasında kargo sektörünün birincisi oldu.

Yurtiçi Kargo 'En İtibarlı İş Ortağı' seçildi

Türkiye’de markaların B2B alandaki performansını ölçümleyen ilk endeks olan ve bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen B2B Excellence Awards’da bu yılın sonuçları belli oldu.

Kuantum Araştırma tarafından 12 ilde 2 bin 900’den fazla işletmeyle görüşüldü ve en alınan cevaplara göre "Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları" belirlendi. Gerçekleştirilen ödül töreninde birinciler ödüllerini alırken; kargo kategorisinde Türkiye’nin en itibarlı kargo şirketi Yurtiçi Kargo oldu.

Alınan ödül ile ilgili açıklamalarda bulunan Yurtiçi Kargo Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Canatan, “Yurtiçi Kargo olarak, Marketing Türkiye ve Kuantum Araştırma tarafından Türkiye’nin en itibarlı iş ortağı seçilmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu prestijli ödül, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızın ve sürekli iyileştirme çabalarımızın bir sonucudur. Öncelikle, bu ödülü almamıza katkı sağlayan değerli müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Bu ödül, onların güveni ve özverisi olmadan mümkün olamazdı” dedi.

“ALDIĞIMIZ ÖDÜLLER HİZMET KALİTEMİZİN ISPATIDIR”

Yurtiçi Kargo olarak misyonlarının, müşterilere her zaman en iyi hizmeti sunmak ve onların ihtiyaçlarına en hızlı ve güvenilir şekilde cevap vermek olduğunu belirten Canatan, “Bu ödül de hizmet kalitemizin bir kanıtı olarak bize büyük bir motivasyon kaynağı olmuştur. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma hedefimiz doğrultusunda, yenilikçi çözümler geliştirmeye ve sektörümüzde öncü olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

DHA