AKP'li gençlerden Ali Babacan'a soğuk duş!

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Denizli’de yayın yapan TV'ye konuk oldu. Babacan, AKP il binasının bir alt katında bulunan televizyon binasına girişte ve çıkışta AKP’li gençler tarafından protesto edildi.

AKP'li gençlerden Ali Babacan'a soğuk duş!

MedyaRadar'ın haberine göre DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Denizli'de televizyon programına katılmak için geldiği yerel yayın yapan televizyon kanalının bulunduğu binada AKP gençlik kolları üyesi bir grup gencin protestoları ile karşılaştı. AKP'li gençler "Sen bu işin sonunu düşünmedin mi?" şarkısını söyleyerek gürültü çıkardı. Bir katını televizyonun diğer katlarını ise AKP il teşkilatının kullandığı binanın asansörlerinin AKP'li gençler tarafından üçüncü katta tutulduğu ve bırakmadıkları görüldü.
 
DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Denizli’de yayın yapan televizyon kanalına konuk oldu. Babacan, AKP il binasının bir alt katında bulunan televizyon kanalına girişte ve çıkışta AKP’li gençler tarafından protesto edildi. Yayın sırasında hem parti merkezinden hem de binadaki merdivenlerden sloganlar atan gençler çıkardıkları gürültü ile yayını engellemek istedi.

"ALÇAKLARA KAR YAĞIYOR ÜŞÜMEDİN Mİ?"

Babacan'ın binaya girmesinden sonra merdiven boşluklarına biriken gençler "Alçaklara kar yağıyor üşümedin mi, sen bu işin sonunu düşünmedin mi" şeklinde protestoda bulundu.

 

Babacan'ın televizyon yayını sırasında da gençler seslerini yükselterek programı engellemeye çalıştı. TV'nin bulunduğu kata kadar inen gençler burada yüksek sesle sloganlar attı.

Babacan'ın katıldığı program, gençler protesto etse de kesilmeden tamamlandı. Binadan gelen seslerin yayına gitmediği belirtildi.

Programın tamamlanmasının ardından Babacan'ın binayı terk ettiği sırada da protestolara "Recep Tayyip Erdoğan" sloganlarıyla devam edildi.