Burak Özçivit aile hayatına dair ilk kez konuştu

Muhabirlerin aile hayatına dair yönelttiği sorulara cevap vermekten kaçınan Burak Özçivit, ilk kez çok özel açıklamalar yaptı.

25248 okunma

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, Sabah Gazetesi'nden Sinan Özedincik'e çarpıcı açıklamalarda bulundu...

- Oğlunuz Karan hayatınızda neyi değiştirdi?

Her anlamda her şeyi değiştirdi. Acele etmemeyi öğretti. Her şey olsun, hadi olsun gözüyle bakan bir adamdım. Beni biraz durulttu. Hiçbir şey senin elinde değil. Onu görüyorsun. Hiçbir şeyi kontrol edemiyorsun. Biraz kontrolcü bir adamdım. Karan olduğu andan itibaren hissettim ki kontrol yok. İstediğin kadar kontrol etmeye çalış.

Kalp atışını ilk duyduğun an çok farklı. O kadar hızlı atıyor ki. Bizim gibi atmayınca, "Bu nasıl bir şey" diyorsun. "Kontrolü bırak senle alakalı bir şey yok burada" dedim. O gün aslında kontrolü kenara bırakıp biraz akışına bırakmayı deneyimledim diyebilirim. Böyle bir aydınlanma yaşadım yani.

- Pek çok kişi çocuğunun yüzünü uzun yıllar saklamayı tercih ediyor. Siz 8 aylıkken fotoğrafını paylaşmaya başladınız. Bu konuda bir kriteriniz var mı?

İçimizden geldiği gibi hareket ediyoruz.

Ama nazara inanıyoruz, o yüzden biraz ilk etapta çok yayınlamak istemedik. Duygularımıza göre hareket etmeyi seviyoruz.

- Oğlunuz için şimdiden okul araştırmalarına başlamışsınız. Doğru mu?

Fahriye onun araştırmasını çok iyi yapıyor.

Hazırlıklara başladı. Bir yaşında olmasına rağmen önden yapılıyormuş. Bizim dönemimizde öyle bir şey yoktu ama tabii çağ değişiyor, bu devir öyle bir devir.

- Eşinizle birbirinize romantik paylaşımlar yaptığınızı görüyoruz. Romantik biri misin, sürpriz yapmayı sever misin?

Sürpriz yapmaya bayılırım. Her an her şeyi yapabilirim yani. O zaman bambaşka oluyor, hayat da güzel oluyor. Orada da içimden geldiği gibi hareket ediyorum. Fahriye de öyle. Onunla ilgili daha ne söyleyebilirim ki?

- Türkiye'nin en ünlü çiftlerindensiniz. Bu kadar göz önünde olmak ilişkinizi zorluyor mu?

İkimiz de birbirimizi ve yaptığımız işi biliyoruz.

O yüzden hiç zorlayan bir şey yok. Birbirimizi tanıyoruz. Aile olmak böyle bir şey. Evet ünlü çiftiz ama biz bir aileyiz. Aile olmak bunu gerektiriyor. Tabii işimiz, kimliğimiz o başka bir şey. Ama zaten bunu bilerek başladık. O yüzden hiç sorun yok. Birbirimizi iyi dengeliyoruz.

Eşinize yardımcı mısınız? Salgın döneminde neler yaptınız?

Yardım ederim. Aile olmak böyle bir şey.

Egosal davranmanın bir mantığı yok ki. Orada bir çiftsin. Ortada bir bebeğin var. Her anlamda birbirimize yardım ediyoruz.

- Mutfağa da gerektiğinde girdiniz yani?

Bilmediğim için girmedim. Benim öyle şeylerim yok yaparım ama açıkçası Fahriye o kadar iyi ki, o yapsın da ben yiyeyim. Ben yanında dururum.