Röportaj


Faruk Peker yıllar süren sessizliğini bozdu
Faruk Peker yıllar süren sessizliğini bozdu 66 yaşındaki bir dönemin ünlü sinema oyuncusu Faruk Peker, "Teklif gelirse hazır durumdayım" ifadelerini kullandı.
Ayumi Takano yıllar süren sessizliğini bozdu
Ayumi Takano yıllar süren sessizliğini bozdu Oyuncu Ayumi Takano: "Kaygım da yok zirvem dediğim bir nokta da. Olmasın zaten çıkınca inersiniz. Beni uygun gördükleri proje varsa ve ben onu yapmaya karar verdiysem, layıkıyla görevimi yerine getirmek isterim..."
"Alparslan: Büyük Selçuklu" dizisinin yakışıklı oyuncusundan olay açıklamalar
"Alparslan: Büyük Selçuklu" dizisinin yakışıklı oyuncusundan olay açıklamalar Uzun yıllardır TV ekranlarında ve tiyatro sahnesinde görmeye alışık olduğumuz bir isim, Korel Cezayirli. Bu zamana kadar canlandırdığı her karakterle izleyiciden tam not alan Cezayirli bugünlerde setlerden tiyatro sahnelerine koşuyor.
Rüzgar Aksoy: "13. yüzyılı su gibi içtim"
Rüzgar Aksoy: "13. yüzyılı su gibi içtim" "Kuruluş Osman" dizisinin Turgut Bey'i Rüzgar Aksoy: “13’üncü yüzyıla dair yazılı kaynak sınırlı ama olanları su gibi içtim. Yapım tarafından verilen kitaplarla o dönemin ruhunu içselleştirmeye çalıştım. Bir sabah o yüzyılda uyansam nasıl bir insan olurdum?’ sorusunun peşinden gittim...”
BBG Melih yıllar süren sessizliğini bozdu
BBG Melih yıllar süren sessizliğini bozdu 2000’li yıllara damgasını vuran 'Biri Bizi Gözetliyor' yarışmasıyla büyük bir şöhret yakalayan Melih Değirmenci, BBG dönemini ve şimdilerde neler yaptığını anlattı.
Sacit Aslan'dan ses getirecek açıklamalar
Sacit Aslan'dan ses getirecek açıklamalar Eğlence dünyasının canlı tanığı Sacit Aslan, yeni kitabını Sözcü Gazetesi'nden Gökmen Ulu'ya anlattı... Sacit Aslan eskiden birarada uyum içinde yaşama kültürünün çok güzel olduğunu anlattı. “Kimseye sen Rum musun, Ermeni misin diye kesinlikle sorulmazdı” dedi!
Gözde Türker: "Para benim için araç"
Gözde Türker: "Para benim için araç" Atv’nin beğeniyle takip edilen dizisi "Kardeşlerim"de 'Harika' rolüyle izlediğimiz oyuncu Gözde Türker, canlandırdığı karakterin kendisi için dönüm noktası olduğunu söyleyip ekledi: “Bir gün Nişantaşı’nda yürüyordum ve bir baktım artık herkes beni tanıyor”