Röportaj


Emre Azaklar: "Şarkılarımı paylaştıkça nefes alıyorum" "Seni Ben Nasıl Saklarım" ve "Dedikodu" şarkısı ile Spotify Viral listelerinde en üst sıralarda yer alan Emre Azaklar yeni şarkısı "Deli Sohbet" ile müzikseverlerin karşısında.
Demet Şener: "Eşim benim için bir armağan" Pandemi öncesi kendi ismini taşıyan moda markasının lansmanını yapan Şener, aylar süren durgunluğun ardından yeni normale hızlı giriş yaptı. "Demet Şener İstanbul" markasıyla bir yılda bekledikleri ciroyu dört ayda elde etmenin yanı sıra, hafta sonu da 20 mankenle podyumda boy gösterdi.
Hazal Kaya: "Zayıf ve güzel olduğu için başarılı algısı klişe" Uzun bir aradan sonra 'Benden Ne Olur?' adlı film ile setlere dönen ve yaptığı paylaşımlarla beğeni toplayan Hazal Kaya, bir dergiye verdiği röportajda kullandığı ifadelerle sektörün kadın oyunculara bakışını bir kez daha gündeme getirdi.
Erkan Oğur: "Dinlemenin daha kolay olduğunu keşfettim" Bodrum Gümüşlük'te kendi adıyla bir müzik okulu açan ve artık konser vermeyeceğini söyleyen usta müzisyen Erkan Oğur: “Artık öyle yaşamak istemediğim ve dinlemenin çok daha kolay olduğunu keşfettiğim için konser vermeyeceğim…”
Kerem Tunçeri'ye ifşa edilen mesajları ve Aslı Enver soruldu "... O mesajlardan bazıları benim eski mesajlaşmalarım. Aylar öncesine, hatta bir yıl öncesine ait mesajlar bile vardı. Ancak hiç benim olmayan mesajlar da Photoshop’landı."
Cem Davran: "Kurnaz insanlara alerjim var" Cem Davran: "Kurnaz alerjisi var bende. Bencil olanı bile bir yere kadar anlarım, sevmem ama anlarım. Fakat kurnazlara bünyem reaksiyon veriyor."
İpek Filiz Yazıcı'dan merak edilen soruya yanıt! Genç oyuncu İpek Filiz Yazıcı, rol aldığı diziyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu.