Röportaj


Dilek İmamoğlu'ndan samimi açıklamalar
Dilek İmamoğlu'ndan samimi açıklamalar Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu, verdiği röportajda sorulara içtenlikle yanıt verdi.
Tanem Sivar: "Hakkınızı arayın mesajını verdik"
Tanem Sivar: "Hakkınızı arayın mesajını verdik" Kanal D’de ekrana gelen ‘Hayat Sağlıklı Güzel’ programının güzel ve başarılı sunucusu Tanem Sivar, öldürülen köpekleri için verdikleri mücadeleyi anlattı: “Sesimizi duyurabildiğimiz için şanslıyız. Bu mücadele, bize destek olanlara borcumuzdur.”
Ivana Sert: "Kendime 100 üzerinden 100 verdim"
Ivana Sert: "Kendime 100 üzerinden 100 verdim" Modacı Ivana Sert, ‘İmalat Hatası’ isimli bir single çıkardı. Tüm hafta eleştirilerin odağındaydı.
Furkan Palalı: "Rolüm neyi gerektiriyorsa onu yaparım"
Furkan Palalı: "Rolüm neyi gerektiriyorsa onu yaparım" Türkiye’nin yanı sıra Haziran ayında Japonya’da vizyona girecek olan ‘Yuvaya Dönüş’te rol alan Furkan Palalı'dan kariyeri ve oyunculuk üzerine çarpıcı açıklamalar...
Sibel Tüzün: "Şarkıcılar birbirine benziyor"
Sibel Tüzün: "Şarkıcılar birbirine benziyor" ‘Olaylara Gel’ şarkısıyla müzik piyasasına hareket getiren Sibel Tüzün ile müzik dünyasını değerlendirdik. 90’ların sevilen ismiyle hem dününü hem de bugününü konuştuk.
Demet Akalın: "Milliyetçi bir insanım"
Demet Akalın: "Milliyetçi bir insanım" "... Ben de birçok sanatçı arkadaşım gibi devletimizin, polisimizin ve askerimizin arkasında duruyorum. Asker kızıyım ben. Babamı küçük yaşta kaybedince bana onun hakkında anlatılanlardan çok etkilendim."
Mehmet Özgür: "Oyunculuk yaşama şeklim"
Mehmet Özgür: "Oyunculuk yaşama şeklim" Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmenliği’ni üstlenen ‘Vuslat’ dizisinin Salih Baba’sı Mehmet Özgür, “Oyunculuk yaşam şeklim, nefes almak için sahneye çıkıyorum. Bu işi yaptığım sürece yaşlanmayacağım” dedi.