Röportaj


Nilgün Belgün ve Erhan Yazıcıoğlu'ndan samimi açıklamalar
Nilgün Belgün ve Erhan Yazıcıoğlu'ndan samimi açıklamalar Kutsal Damacana serisinin son filmi Kutsal Damacana 4'te rol alan usta oyuncular Nilgün Belgün ve Erhan Yazıcıoğlu'ndan samimi açıklamalar yaptı.
Bir İstanbul Beyefendisinin Gözüyle Hayat: Saadettin Ökten
Bir İstanbul Beyefendisinin Gözüyle Hayat: Saadettin Ökten Bir İstanbul Beyefendisinin Gözüyle Hayat: Saadettin Ökten
Sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk'ten 'sosyal medya' itirafı
Sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk'ten 'sosyal medya' itirafı Oyuncu, girişimci, sosyal medya fenomeni ve iki çocuk annesi Eylül Öztürk çarpıcı itiraflarda bulundu.
Emre Kaya iddiasını ortaya koydu
Emre Kaya iddiasını ortaya koydu Müzisyen Emre Kaya, "Üç yaşından beri müzik hayatım var, sonradan bu mesleğe başlayanlardan değil de bu iş için doğanlardanım" dedi.
Tuba Büyüküstün: "Mükemmel bir kadın değilim"
Tuba Büyüküstün: "Mükemmel bir kadın değilim" Kızlarıyla birlikte Fransa'ya yerleşen oyuncu Tuba Büyüküstün, çarpıcı açıklamalar yaptı.
Bugay ailesinde miras savaşı büyüdü
Bugay ailesinde miras savaşı büyüdü Merhum Umur Bugay’ın gelini Fidan Bugay, kendisi ve eşi hakkında “Bana şiddet uyguladılar” diye açıklama yapan kayınvalidesi Ayşe Bugay’ı suçladı: "Kayınvalidem mirastan eşime pay vermemek için bize iftira attı. Madem böyle bir dayak olayı oldu neden darp raporu göstermiyor? Onun tek derdi miras!"
Kuzey Ege’de zeytin için erken hasat telaşı başladı
Kuzey Ege’de zeytin için erken hasat telaşı başladı Zeytinyağının muhteşem yolculuğunun ilk durağı olan zeytin hasat vakti geldi çattı. Kuzey Ege’de zeytinin ve zeytinyağının kalbi olan Geyikli’de yüz yıllık ağaçlardan tek tek elle toplanan zeytinlerin, her yudumu şifa olan yağa dönüşme hikayesi başladı.