Röportaj


Masumlar Apartmanı'nın Okşan'ından ses getirecek açıklamalar Geçtiğimiz günlerde Farah Zeynep Abdullah'ın herkesi şaşkına çeviren beklenmedik ayrılığıyla sezon finali yapan "Masumlar Apartmanı" dizisine son bölümlerinde 'Okşan' karakteriyle dahil olan oyuncu İpek Ayaz Kortunç, ses getirecek açıklamalarda bulundu.
Lenfomayla savaşan Boğaç Aksoy'un sağlık durumu nasıl? Kanal D'de yayınlanan "Arka Sokaklar" dizisinde 'Volkan' karakterine hayat veren Boğaç Aksoy, bir ay önce lenfoma kanserine yakalandığını duyurmuştu.
Yeşim Salkım: "Yeterince evlendiğimi düşünüyorum" Beş kez nikah masasına oturan 53 yaşındaki sanatçı Yeşim Salkım, 2015'te biten son evliliğinin ardından ufak tefek denemeleri olduğunu söyledi.
İlayda Alişan'dan konuşulacak 'Masumiyet' açıklaması İlayda Alişan, son dönemin yeteneğiyle parlayan isimlerinden biri. ‘Masumiyet’ dizisindeki Ela karakteriyle çok konuşuldu.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 'Tekin'inden olay sözler EDHO'nun Tekin'i Tevfik Erman Kutlu, canlandırdığı karakterlerden biri olarak yaşamını sürdürmesi gerekse Tekin'i tercih edeceğini söyledi.
Tescilli güzel Sibel Demiralp cezaevine nasıl düştü? 26 yaşındaki Sibel Demiralp, 2016 The Queen of Eurasia Güzellik Yarışması ve 2017 Perfect Models Of Turkey Güzellik Yarışması birincisi olmuştu...
Müge Boz ve Caner Erdeniz: "Biz yin ve yang gibiyiz" Müge Boz ve Caner Erdeniz, birbirlerinin ruh eşi olduğunu söylüyor. Tanıştıktan 15 gün sonra aile olmaya karar veren çift, “Bizim aşkımız özgür ve kendine münhasır. Konuşmadan anlaştığımız çok olur. Yin ve yang gibiyiz” dedi.