Röportaj


İnan Ulaş Torun'dan boşanma sonrası ilk açıklama
İnan Ulaş Torun'dan boşanma sonrası ilk açıklama Algı Eke’yle 1.5 yıllık evliliklerini noktalayan İnan Ulaş Torun, “Henüz sevgili olmamızın bir ayı bile dolmadan evlilik kararı verdik. Bazı konularda fikir ayrılıklarımızın olduğunu anladık” dedi.
Necmi Yapıcı: "Bir, iki seneye İzmir’e dönerim"
Necmi Yapıcı: "Bir, iki seneye İzmir’e dönerim" Ünlü oyuncu Necmi Yapıcı, "Benimle Delirir misin?" adlı oyunuyla önümüzdeki hafta hemşehrileri ile buluşacak. İzmir’i çok özlediğini söyleyen Yapıcı, “Son 5 yıldır aklımda dönmek var. En fazla 2 yıl sonra İzmir’deyim” dedi.
Şener Şen ve Yılmaz Erdoğan'a ağır salvo!
Şener Şen ve Yılmaz Erdoğan'a ağır salvo! 83 yaşındaki Aydemir Akbaş, sinema filmlerinden hâlâ teklifler aldığını belirterek, "Bu yıl dört teklif geldi ama beğenmedim. Ölene kadar star kalacağım, gişe yapan adam olacağım" dedi. Usta oyuncu, meslektaşları Şener Şen ve Yılmaz Erdoğan'ı hedef aldı.
Başak Atıcı: "Hedefim özgün bir oyuncu olmak"
Başak Atıcı: "Hedefim özgün bir oyuncu olmak" Oyuncu Başak Atıcı, ‘Arka Sokaklar’ dizisinde “Hande Komiser” olarak karşımıza çıkıyor. Moda tasarımı üzerine eğitimine devam ederken kendini setlerde bulan Atıcı merak edilenlerini anlattı.
Dilara Öztunç: "Ekranı özledim"
Dilara Öztunç: "Ekranı özledim" Vizyondaki ‘Döndüm Ben’ filmiyle seyirci karşısına çıkan Dilara Öztunç, eğlenceli bir iş yaptıklarını söyledi. Uzun süredir dizilerde rol almayan oyuncu, “Doğru projeyle döneceğim. ‘Ekranı özlemedim’ dersem, yalan olur” dedi.
Tuğba Yurt: "Google’da kendimi aratıyorum"
Tuğba Yurt: "Google’da kendimi aratıyorum" Pop müziğin ilham veren genç sanatçıları arasında yer alan Tuğba Yurt, kendisini Google’da aratıp hakkında yazılan eleştirileri incelediğini itiraf etti.
Selma Ergeç: "Hayatımın merkezi değişti"
Selma Ergeç: "Hayatımın merkezi değişti" Üç sene önce kızı Maya’yı kucağına alan Selma Ergeç, “Anne olduğum andan itibaren her şeyden önce hayatımın merkezi değişti” dedi.