Röportaj


23 yıllık eşinden boşanan Asya ilk kez konuştu 90'lı yıllara damga vuran Asya, 23 yıl sonra "Unutup Gitti" şarkısıyla müzik dünyasına geri döndü.
Alper Saldıran yazarlık serüvenini anlattı Oyunculuk kimliğini başarılı bir şekilde sürdüren Saldıran aynı başarıyı yazarlık serüveninde de göstermeye niyetli.
Emina Jahovic'ten evlilik sorusuna olay yanıt! Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic, evlilikten aşkta, pandemiden çocuklara kadar birçok konu hakkında açıklamalarda bulundu.
Akın Akınözü: "Çok eleştiri aldım" "Hercai" dizisinde hayat verdiği 'Miran' karakteriyle yıldızı parlayan oyuncu Akın Akınözü, açıklamalarıyla dikkat çekti.
Şevval Sam: "Boğaz balığı yiyorum" Seslendirdiği şarkılarla da hayranlık uyandıran oyuncu Şevval Sam pazartesi günlerine damga vuran ve fenomen haline gelen "Yasak Elma"da 'Ender' karakterine hayat veriyor.
Zeynep Sever Demirel ağaçlarla konuşmaya başladı Yakışıklı spor adamı Volkan Demirel ile mutlu bir evliliği olan Zeynep Sever Demirel'den samimi açıklamalar...
Kemal Sunal'ın kızı Ezo'dan duygulandıran açıklamalar Kemal Sunal'ın kızı Ezo Sunal, çocuk atölyesindeki başarısından sonra resme merak sardı.