Röportaj


Rafet El Roman kısırlaştırma ameliyatı oldu
Rafet El Roman kısırlaştırma ameliyatı oldu İki kızı ve bir oğlu olan şarkıcı Rafet El Roman, kısırlaştırma ameliyatı olduğunu belirterek "Artık çocuğum olmayacak" dedi.
Selin Gurdikyan: "Annesinden torpilli yakıştırmasına üzülüyorum"
Selin Gurdikyan: "Annesinden torpilli yakıştırmasına üzülüyorum" 2022 Türkiye Üçüncü Güzeli Selin Gurdikyan, ülkemizi temsilen gittiği "Miss Supranational" yarışmasında dereceye girememişti.
Didem Arslan Yılmaz'dan yeni sezon öncesi açıklamalar
Didem Arslan Yılmaz'dan yeni sezon öncesi açıklamalar "Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme", yarın saat 15.00'te Show TV'de yeni sezonuna başlayacak. Yılmaz, "Umut her zaman yanı başınızda olsun..." diyen Didem Arslan Yılmaz, "Bize uzanan elleri tutuyor, kalplere dokunuyoruz" dedi.
Muazzez İlmiye Çığ hangi ünlü aktörün teyzesi çıktı?
Muazzez İlmiye Çığ hangi ünlü aktörün teyzesi çıktı? Türkiye'nin ilk sümeroloğu Muazzez İlmiye Çığ, ünlü tiyatro ve sinema sanatçısının teyzesi çıktı.
GALATASARAYLILARIN ABİSİ, ÇALIŞANLARIN BABASI: AHMET YÜCE
GALATASARAYLILARIN ABİSİ, ÇALIŞANLARIN BABASI: AHMET YÜCE Pandemi döneminde "Hiçbir çalışanımızı işten çıkartmayacağız" dedi. Çalışanlarına 25 maaş ikramiye vermesi ile gündeme geldi. Kim bu "sıradışı patron" dedim, merak ettim. Karşımda yazılanların da ötesinde bir kişilik buldum. Galatasaray camiasının "abisi" çalışanlarının "babası" çıktı...
Nilay Deniz'in Kemal Sunal üzüntüsü! Bilinmeyen gerçeği ilk kez açıkladı
Nilay Deniz'in Kemal Sunal üzüntüsü! Bilinmeyen gerçeği ilk kez açıkladı Genç oyuncu Nilay Deniz'in merhum aktör Kemal Sunal ile ilgili açıklamaları gündem oldu.
Genç spiker Merve Sarı kariyerindeki hedeflerini anlattı
Genç spiker Merve Sarı kariyerindeki hedeflerini anlattı Kariyerinde emin adımlarla ilerleyen genç, güzel ve başarılı spiker Merve Sarı, verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu.