Röportaj


Boğaç Aksoy: "Beni hayata ailem döndürdü" 32 yaşındaki oyuncu Boğaç Aksoy, 6 aydır kanserle mücadele ediyor. Lenfoma tedavisinin son aşamalarında, üç hafta daha hastanede yatması gerekiyor ama artık daha umutlu... Gelecek güzel günlerin hayalini kuruyor.
Pedro de Noronha'dan Tülin Şahin hakkında olay sözler! Pedro de Noronha, Tülin Şahin ile neden sahte evlilik yaptıklarını ilk defa açıklarken; ünlü manken hakkında olay açıklamalarda bulundu.
Mehmet Usta: "Bu çağın en büyük vebası yalnızlaşmak olacak" Deneyimli oyuncu Mehmet Usta: "Birbiriyle temas etmenin bile çok zorlaştığı bu dönemde, eğer insan birbirine sahip çıkmayı gerçekleştiremezse, bu çağın en büyük vebası yalnızlaşmak olacak..."
AK Parti kurucularından Ertuğrul Yalçınbayır’dan Erdoğan Bayraktar yorumu! AK Parti’nin kurucuları arasında yer alan Yalçınbayır’dan Erdoğan Bayraktar yorumu geldi. “Vicdanı isyan ediyor” diyen Yalçınbayır, “Toplum ve muhalefet bu kez iddiaların peşinden gitmeli” ifadelerini kullandı.
Erdoğan Bayraktar’dan şok eden itiraflar! Diken'den Altan Sancar'ın sorularını yanıtlayan Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar, çarpıcı itiraflarda bulundu.
Jale: "90’larda her şey çok samimiydi" Türk pop müziğinin 90’lı yıllarına ‘Üzgünüm’ , ‘Son Geceler’ gibi şarkılarıyla damga vuran sanatçı Jale, söz ve müziği Sezen Aksu'ya ait olan, yeni single çalışması ‘Sandık Lekesi’yle sevenleriyle buluştu.
Pelin Karahan: "Her kadın çalışmalı" Yaz tatilini Bodrum'daki yazlığında geçirdiğini belirten Pelin Karahan, yeni sezona hazır...