Röportaj


Müjdat Gezen: "Espri yapıyorsun evine polisler geliyor!"
Müjdat Gezen: "Espri yapıyorsun evine polisler geliyor!" Usta tiyatro sanatçısı Müjdat Gezen, son verdiği röportajda "Bir espri yapıyorsun şafak sökmeden evine polisler geliyor" diyerek sitem etti.
Demet Şener eşiyle nasıl tanıştığını ilk kez anlattı
Demet Şener eşiyle nasıl tanıştığını ilk kez anlattı Demet Şener ve Cenk Küpeli hayatlarını birleştirdikleri Hotel Les Ottomans’ta konuşulacak açıklamalar...
Meral Kaplan'dan konuşulacak Seçkin Piriler açıklaması
Meral Kaplan'dan konuşulacak Seçkin Piriler açıklaması Bir zamanlar aralarından su sızmayan yakın arkadaşlar Seçkin Piriler ve Meral Kaplan arasında sular duruldu mu?
Engin Hepileri: "Biz iyi bir takımız"
Engin Hepileri: "Biz iyi bir takımız" Oyuncu olmak isteyenlere tavsiyelerde bulunan Hepileri, “Bu işi, siz severek hep daha iyisini yapın, birileri sizi elbet bir gün görecek ve karşılığını verecek” dedi.
Almula Merter Churm: "Paylaşılamayan duyguların sesi oldum"
Almula Merter Churm: "Paylaşılamayan duyguların sesi oldum" Kitabı ‘Dokuz Ay On Gün’le adından söz ettiren Almula Merter Churm, “Anlatılamayan ve paylaşılamayan pek çok duygunun sesi oldum” dedi.
Seçil: "1 ay bitkisel hayatta kaldım"
Seçil: "1 ay bitkisel hayatta kaldım" 90’lı yıllarda “Uhde”, “Unutursun Gönlüm” isimli şarkılarıyla tanıdığımız Seçil, 16 yıl aradan sonra müzik sektörüne yeniden dönüş yaptı. Sanatçı, ‘Demedi Deme’ isimli single çıkardı.
Hande Erçel'den konuşulacak 'sosyal medya' açıklaması
Hande Erçel'den konuşulacak 'sosyal medya' açıklaması Oyuncu Hande Erçel, "Sosyal medyaya katıldığım zamandan beri doğal olmayan samimi ve kendimden hissetmediğim hiçbir şeyi paylaşmıyorum." dedi.