Röportaj


Kenan İmirzalıoğlu: "Baba olmak..." Muhabirlerin, 'bebek' sorularıyla sık sık karşılaşan Kenan İmirzalıoğlu konuya ilişkin ilk kez konuştu.
Onur Tuna: "Ameliyat videosu izleyerek çekime gidiyorum" "Yasak Elma"nın ‘Alihan’ı idi, bu kez de karşımıza "Mucize Doktor"un ‘Doktor Ferman’ı olarak çıktı...
Ceyda Ateş'ten eşiyle ilgili çok çarpıcı itiraf! Yeni dizisiyle iddialı bir dönüş yapan Ceyda Ateş Toplusoy ile hem kariyerine hem özel hayatına dair çarpıcı itiraflarda bulundu.
Yasemin Şefkatli: "İdo'nun maçoluğu bile kibar" Yasemin Şefkatli: "İdo'ya 'Önceki hayatımda acaba benim oğlum muydun?' diyorum..."
Erdal Beşikçioğlu: "Bir de beni uyandığımda görsünler" Erdal Beşikçioğlu bu yıl tiyatro sezonuna Çehov’un ölümsüz eseri ‘Martı’dan esinlenerek yazılan ‘Nina’ oyunuyla “Merhaba” dedi.
Zeynep Korel: "Evliliğimi başından beri istemiyorlardı" Amerika'da temizlikçilik yaptığını söyleyerek gündeme gelen Bergüzar Korel'in ablası Zeynep Korel, merak edilenleri anlatmaya devam etti.
Zeynep Korel'den tüyler ürperten yeni iddialar! Amerika’da temizlikçilik yaptığını söyleyerek dikkatleri üzerine çeken Bergüzar Korel’in ablası Zeynep Korel, çocukluğunu ve annesi Hülya Darcan’la ilişkisini anlatırken çok konuşulacak yeni açıklamalarda bulundu.