Röportaj


Alper Atak: "Tiyatro için okullu olmak gerekir" Payitaht Abdülhamid dizisinde canlandırdığı "Holo Paşa" karakteri ile sevilen son olarak Türk-ABD ortak yapımı "Alya" dizisinde rol alan oyuncu Alper Atak, çarpıcı açıklamalar yaptı.
Burcu Kara: "Ekranı çok özledim" Ekranın talihsiz oyuncularından Burcu Kara'nın yıllar içinde rol aldığı 'Maskeli Balo', Kirli Beyaz', 'Yıllar Sonra', 'Tozlu Yollar' , 'Tatar Ramazan' ve 'Kördüğüm' dizileri beklenen reytingi alamayarak yayından kaldırılmıştı. Ekranı özlediğini söyleyen Kara, "Seyirciyi şaşırtmak istiyorum" dedi.
Gafur Uzuner: "İstanbul'daki çirkinlikleri resimlerle yok ediyorum" Bugünlerde kendini resme veren tiyatro ve sinema oyuncusu Gafur Uzuner “Resim yaparken şehir planlamacısı gibi çalışıyorum. Resimlerimde bir yerleri yıkmak hoşuma gidiyor” diyor.
Rutkay Aziz: "Ölmekten korkmuyorum" Usta tiyatro sanatçısı Rutkay Aziz'den samimi açıklamalar...
Dikkat! Sosyal medyada 'oltaya' düşmeyin! Son günlerde ünlü, ünsüz fark etmeksizin çokça kişinin sosyal medya hesaplarının çalındığını duyuyoruz.
Ali İl: "İçimden geldiği gibi yaşadım" 20 yıldır sektörde olan Ali İl, “Yaptığım işlerin bana özgü olması için çabaladım. Bu yüzden de içimden geldiği gibi yaşadım” dedi.
Öykü Çelik: "Aşk için her şeyden vazgeçebilirim" Öykü Çelik, son dönemin çok dikkat çeken isimlerinden biri. Hem güzelliği hem de oyunculuktaki performansıyla göz dolduruyor.