Röportaj


Aslıhan Doğan Turan: "Anne olmak en büyük hayalimdi" Ünlü futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, “Anne olmak hayattaki en büyük hayalimdi. Beni, ben yapan şey oldu. Kalabalık aileleri seviyoruz eşim Arda’yla (Turan). Üçüncü çocuk için de çok beklemeyiz” dedi.
Cem Karaca'nın oğlundan konuşulacak açıklamalar Emrah Karaca, hem efsane müzik grubu Moğollar’ın solisti, hem de Türk rock tarihinin unutulmaz isimlerinden Cem Karaca’nın oğlu.
Bengü: "Aynada cesur bir kadın görüyorum" Bengü şu sıra ‘Günaydın’ şarkısıyla dillerde. Bilal Sonses ile yaptığı düet çalışmasının klibi 42 milyon izlenmeye ulaştı.
Seray Kaya karantina günlerini anlattı Son olarak "Kadın" dizisinde 'Şirin' karakterine hayat veren Seray Kaya, karantina sürecinde yaşadıklarını anlattı.
Mustafa Sandal'dan ses getirecek sözler Mustafa Sandal da Corona günlerinde kendisini izole eden ünlü isimlerden...
Tolgahan Sayışman: "Almeda temizlik delisi" Yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman, Instagram hesabında hayranlarından gelen soruları yanıtladı.
La Casa De Papel'deki 'Osman' konuştu Sosyal medyada Netflix'in başka yabancı yapımlarında da Türkleri 'kötü adam' olarak gösterdiği belirtilip "Bu dizide de Türkler işkenceci Osman olarak çıktı. Bu tesadüf olamaz" yorumları yapıldı.