Röportaj

Şeyma Subaşı: "Acun bana 'Fazla akıllısın' diyor!"
Şeyma Subaşı: "Acun bana 'Fazla akıllısın' diyor!" Şeyma Subaşı, BeStyle için Mardin’de objektif karşısına geçti. Subaşı özel hayatından iş hayatına sorulan tüm sorulara samimi açıklamalar yaptı.
Ajda Pekkan: "Yıllardır iki kişilik yaşıyorum"
Ajda Pekkan: "Yıllardır iki kişilik yaşıyorum" Süperstar Ajda, söz geçmişten açılınca çarpıcı açıklamada bulundu...
Dilan Çıtak Tatlıses: "Kariyer açısından şanssızım!"
Dilan Çıtak Tatlıses: "Kariyer açısından şanssızım!" İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak, 4 yıl aradan sonra müzik dünyasına geri döndü. Yeni single’ı “Maalesef”i çıkaran Çıtak, “Hayal ettiğim konumda değilim. Çünkü 28 yaşımda daha iyi bir yerde olabilirdim” diyor.
Tuğba Özerk: "Aşkı yazdığım şarkılarda yaşıyorum"
Tuğba Özerk: "Aşkı yazdığım şarkılarda yaşıyorum" Sanatçı Tuğba Özerk, yeni single’i ‘Patron’u müzikseverlerin beğenisine sundu. Herkesin kendi hayatının patronu olduğunu söyleyen Özerk, samimi açıklamalarda bulundu.
Paris Hilton: "Ben çok şeker ve tatlı bir kızım"
Paris Hilton: "Ben çok şeker ve tatlı bir kızım" Türkiye’yi çok sevdiğini söyleyen Paris Hilton, “Ben insanların bildiği gibi biri değilim” dedi.
Buket Kahraman: "Dönem dizisinde oynamak ayrıcalık!"
Buket Kahraman: "Dönem dizisinde oynamak ayrıcalık!" Genç oyuncu Buket Kahraman, TRT 1’in ilgiyle izlenen ‘Payitaht: Abdülhamid’ dizisinde İrena karakteriyle izleyici karşısına çıkıyor.
Rojin: "Oyuncu olmak için evden kaçtım!"
Rojin: "Oyuncu olmak için evden kaçtım!" Alternatif müziğin güçlü sesi Rojin, müzik kariyerindeki 7. albümünü çıkardı. ‘Rojin 2018’ isimli albümde Ahmet Kaya’nın ‘Yalan da Olsa’ isimli şarkısını seslendiren sanatçı, “Çok dokunaklı, isyanlı, coşkulu, deli ve danslı bir albüm oldu” diyor.