Röportaj

Şilan Makal: "Eleştiriye ihtiyacım var!"
Şilan Makal: "Eleştiriye ihtiyacım var!" ‘Yeni Gelin’ dizisinde Dilan karakterini canlandıran Şilan Makal, “Eleştiri motivasyon kaynağım. Kötü eleştiri gelse de asla demoralize etmez aksine çok çalışırım” diyor.
Hande Fırat: "O telefonu kızıma bırakacağım"
Hande Fırat: "O telefonu kızıma bırakacağım" Hande Fırat: “Önlemin ta 90’lı yıllarda en baştan alınması gerekiyordu. Bence siyasetçisi, gazetecisi, eğitimcisi, bürokratı hepimizin çıkarması gereken dersler var. Diğer taraftan geç gelen adalet adalet değildir, yani ortada haksızlık var ise mutlaka giderilmeli, bunu da unutmamak lazım”
Ebru Şimşek: "En güzel yıllarım mahkemelerde geçti"
Ebru Şimşek: "En güzel yıllarım mahkemelerde geçti" Türkiye günlerdir Adnan Oktar ile 'Kedicikleri'ne yapılan operasyonu konuşuyor. Öte yandan örgütün bugüne kadar mağdur ettiği isimler de merak ediliyor. O isimlerin başında eski manken Ebru Şimşek geliyor...
Kenan Sofuoğlu: "Milletvekili maaşımı almayacağım"
Kenan Sofuoğlu: "Milletvekili maaşımı almayacağım" Sofuoğlu, takım elbiseye alışmaya çalışıyor. Kendisine slogan bulmuş: ‘Gençlerin, sporcuların vekil abisi.’ Ve ekliyor: “Eşim milletvekilliği kararımdan memnun değil. Ama Cumhurbaşkanımıza olan aşkımı o da biliyor ve beni anlıyor.”
Metin Hara: "Aşkta kaybetmeye hazır olmalısın!"
Metin Hara: "Aşkta kaybetmeye hazır olmalısın!" ‘İyiliğin Hareket Hali’ ve ‘İyiliğin Bilim Hali’ adlı iki kitabıyla okuyucusunu bambaşka bir dünyaya götüren Metin Hara ‘Aşk engel tanımaz’ diyor.
Ceylan Özgül'den olay yaratan Adnan Oktar açıklamaları!
Ceylan Özgül'den olay yaratan Adnan Oktar açıklamaları! Adnan Oktar grubundan 2017’de ayrılan ve ‘eski kedicik’ olarak tabir edilen Ceylan Özgül, örgüt içinde geçmişte yaşadığı ve şahit olduğu olayları Posta Gazetesi'nden Alev Gürsoy Cimin'e anlattı.
Burcu Güneş: "Hayaller kurdum, kâbuslar gördüm"
Burcu Güneş: "Hayaller kurdum, kâbuslar gördüm" Burcu Güneş, müzik kariyerinde pop tarzının dışına çıkarak ‘Anadolu’nun Güneşi’ isimli türkü albümü çıkardı: Güneş, "Bu albümle türkülere karşı önyargıyı kırıp, yıktım." diyor.