Röportaj

Kalben: "Beni nasırlarım güzel kılıyor" 'Sadece’ ve ‘Saçlar’ gibi seslendirdiği şarkılarla müzik piyasasında beğeni toplayan Kalben, ‘Sonsuza Kadar’ adlı albümünü anlattı...
Yasmin Levy: "Melankoliden besleniyorum" İstanbullu hayranlarıyla buluşmaya hazırlanan Yasmin Levy, “Acı ve melankoliden besleniyorum. Gerçek hikayelerden ilham alıyorum” dedi.
Başak Parlak: "Hayallerimin peşinden koşarım" ‘Bebek Geliyorum Demez’ filminin Beste’si Başak Parlak, “Karakterin ideallerinden vazgeçmemesi, en belirgin ortak noktamız. Ben de hayallerimin peşinden koşarım, risk alabileceğim noktaya kadar giderim” dedi.
Metin Özülkü: "Şöhretten hep ürktüm!" Usta müzisyen Metin Özülkü: "Biz Eda (Özülkü) ile Açıkhava’da sahneye çıktığımızda 6 bin kişi getiremeyiz. Ama bir mekândaki programımıza gelen 150 kişi bizi mutlu eder."
Simge: "Tıklanmak için müzik yapmıyorum!" Müzik dünyasının sevilen isimlerinden Simge, ‘Öpücem’ ile hayranlarını kucakladı. Şarkılarıyla büyük kitle yakalayan Simge, başarı basamaklarını tırmanırken zor günlerden geçtiğini aktardı.
Selim İleri: "Hır gürün bitmesi için yazıyorum" Kitap Fuarının onur yazarı Selim İleri dünden bugüne edebiyat dünyasında pek çok şeyin değiştiğini değişmeyen tek şeyin ise kutuplaşma olduğunu belirtiyor ve ekliyor: “50 yıldır sadece ve sadece bu hır gürün bitmesi gayretiyle yazıyorum.”
Nergis Kumbasar’dan Ahmet Kural yorumu Televizyon yıldızı Nergis Kumbasar yeni projelerinden kızı Yasmin'e, eski eşi Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumundan gündemdeki pek çok konuya kadar açıklamalarda bulundu.