Röportaj

Ceylan Özgül'den olay yaratan Adnan Oktar açıklamaları!
Ceylan Özgül'den olay yaratan Adnan Oktar açıklamaları! Adnan Oktar grubundan 2017’de ayrılan ve ‘eski kedicik’ olarak tabir edilen Ceylan Özgül, örgüt içinde geçmişte yaşadığı ve şahit olduğu olayları Posta Gazetesi'nden Alev Gürsoy Cimin'e anlattı.
Burcu Güneş: "Hayaller kurdum, kâbuslar gördüm"
Burcu Güneş: "Hayaller kurdum, kâbuslar gördüm" Burcu Güneş, müzik kariyerinde pop tarzının dışına çıkarak ‘Anadolu’nun Güneşi’ isimli türkü albümü çıkardı: Güneş, "Bu albümle türkülere karşı önyargıyı kırıp, yıktım." diyor.
Murat Tavlı: "Rüştünü ispat etmek zorundasın!"
Murat Tavlı: "Rüştünü ispat etmek zorundasın!" "Yahşi Cazibe", "Yeşil Deniz" ve "No:309" gibi yapımlarda yer alan ve aynı zamanda yazar olan Murat Tavlı, dördüncü kitabı ‘Gözyaşlarım İftiharla Sunar’ı çıkardı.
Hazar Ergüçlü: "Risk aldığım bir dönem"
Hazar Ergüçlü: "Risk aldığım bir dönem" Son zamanlarda yer aldığı projelerle herkesin dikkatini çeken Hazar Ergüçlü, bu ay All dergisinin kapak kızı oldu. 'Ahlat Ağacı' filmi ve 'The Protector' dizisinde yer alan Ergüçlü, kariyerindeki değişimleri anlattı.
Şeyma Subaşı: "Acun bana 'Fazla akıllısın' diyor!"
Şeyma Subaşı: "Acun bana 'Fazla akıllısın' diyor!" Şeyma Subaşı, BeStyle için Mardin’de objektif karşısına geçti. Subaşı özel hayatından iş hayatına sorulan tüm sorulara samimi açıklamalar yaptı.
Ajda Pekkan: "Yıllardır iki kişilik yaşıyorum"
Ajda Pekkan: "Yıllardır iki kişilik yaşıyorum" Süperstar Ajda, söz geçmişten açılınca çarpıcı açıklamada bulundu...
Dilan Çıtak Tatlıses: "Kariyer açısından şanssızım!"
Dilan Çıtak Tatlıses: "Kariyer açısından şanssızım!" İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak, 4 yıl aradan sonra müzik dünyasına geri döndü. Yeni single’ı “Maalesef”i çıkaran Çıtak, “Hayal ettiğim konumda değilim. Çünkü 28 yaşımda daha iyi bir yerde olabilirdim” diyor.