Röportaj

Berksan: "Kibirden uzak durmaya çalışıyorum"
Berksan: "Kibirden uzak durmaya çalışıyorum" Berksan, “Ben gönlümden geçenleri ve arkasında durduğum şeyleri müzik adına üretiyorum” diyor...
Uraz Kaygılaroğlu: "Deniz çok hayırlı bir evlat"
Uraz Kaygılaroğlu: "Deniz çok hayırlı bir evlat" TRT 1’de ekrana gelen ‘Ege’nin Hamsisi’ dizisiyle reytinglerde başarılı sonuçlar elde eden Uraz Kaygılaroğlu'ndan özgüveni tam açıklamalar...
Uğur Akkuş: "Bu yıl bitmeden Ebru Şallı ile evleneceğiz"
Uğur Akkuş: "Bu yıl bitmeden Ebru Şallı ile evleneceğiz" Uğur Akkuş: "Canavar gibi gösterilmeye çalışıldım ama öyle biri değilim. Tek derdim; çocuklarımı korumak. Dava bitti, boşandık. Ebru’yla bu yıl bitmeden evleneceğiz..."
Bestemsu Özdemir: "Şive konusunda destek aldım!"
Bestemsu Özdemir: "Şive konusunda destek aldım!" Bestemsu Özdemir, TRT 1’de yayımlanan ‘Ege’nin Hamsisi’nde Zeynep olarak karşımıza çıkıyor. Karadenizli ve Egeli iki restoran sahibinin çevresinde gelişen olayları anlatan dizi için Özdemir, horon ve şive dersi aldığını söyledi.
Yavuz Bingöl: "Ben manav Mehmet Efendi değilim"
Yavuz Bingöl: "Ben manav Mehmet Efendi değilim" Yavuz Bingöl: "Kusura bakmasınlar. Ben manav Mehmet Efendi değilim. Bilinçli bir seçmenim. Artık bu yapmaya çalıştıkları şey insanlarda karşılık bulmuyor."
Cansu Ak: "Sezen Aksu ‘Yallah’ dedi"
Cansu Ak: "Sezen Aksu ‘Yallah’ dedi" Cansu Ak, ‘Tam Zamanı’ albümüyle müzikseverlere ‘Merhaba’ dedi. Kayıtlarını Sezen Aksu’nun sahibi olduğu Stüdyo Lonca’da gerçekleştiren şarkıcının, tüm parçalarda kendi imzası var.
Şimal: "Hedef kalıcı olabilmek!"
Şimal: "Hedef kalıcı olabilmek!" Şimal uzun bir aradan sonra “Z Raporu” ile hayranlarının karşısına çıktı. Kendine has tarzıyla dikkat çeken sanatçı, söz yazarı ve besteci kimliğiyle de ön plana çıkıyor.