Röportaj

Perran Kutman: "Nankör bir iştir bizimkisi"
Perran Kutman: "Nankör bir iştir bizimkisi" Özlenen sanatçı Perran Kutman: "Samimiyet yok. Her şey para oldu. Paran varsa geziyorsun tozuyorsun. Karşı tarafın sıkıntıları seni ilgilendirmiyor. Gençler için üzülüyorum. Biz doya doya yaşadık."
Ceren Hindistan: "Hamileyken kemerle dayak yedim"
Ceren Hindistan: "Hamileyken kemerle dayak yedim" Ceren Hindistan 'çocuğunu tedavi ettirmeyen anne' haberiyle iki haftadır gündemde. Hastane, 2,5 yaşındaki kızı Arya'nın kanser tedavisini yarıda kestiği iddiasıyla Ceren Hindistan'a dava açtı.
Cem Uzan: "Benim ahım tutar..."
Cem Uzan: "Benim ahım tutar..." Hakkındaki davalar nedeniyle Türkiye'den kaçarak Fransa'ya iltica eden ve geçtiğimiz günlerde Genç Parti'ye geri dönen Cem Uzan'dan flaş açıklamalar geldi.
Şebnem Schaefer: "Genç yaşımda medyanın ilgi odağı oldum"
Şebnem Schaefer: "Genç yaşımda medyanın ilgi odağı oldum" Kendini disiplinli ve mükemmeliyetçi olarak tanımlayan Şebnem Schaefer, kariyer yolculuğunu anlattı...
Cihat Tamer: "Seyirci artık bıktı, yemiyor"
Cihat Tamer: "Seyirci artık bıktı, yemiyor" Usta oyuncu Cihat Tamer, Posta gazetesine verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu...
Tuğba Özay’dan çok konuşulacak ‘tek gecelik ilişki’ açıklaması
Tuğba Özay’dan çok konuşulacak ‘tek gecelik ilişki’ açıklaması Eski manken Tuğba Özay, verdiği röportajda aşk ve özel hayatına dair çarpıcı açıklamalarda buludu. Özay, verdiği Ajda Pekkan örneğiyle dikkat çekti.
Eşref Kolçak: "Çalışarak ölmek istiyorum"
Eşref Kolçak: "Çalışarak ölmek istiyorum" 90 yaşındaki Eşref Kolçak, Yeşilçam’ın efsane oyuncularından… İlerleyen yaşına rağmen oyunculuktan kopmayarak işini büyük bir aşkla yapan Kolçak, ‘Elim Sende’ filminde rol aldı.