Röportaj

Talat Bulut’un tacizine uğradığını iddia eden asistan konuştu
Talat Bulut’un tacizine uğradığını iddia eden asistan konuştu ‘Yasak Elma’ dizisinin setinde ünlü oyuncu Talat Bulut’un tacizine uğradığını iddia eden 19 yaşındaki kostüm asistanı Ö. Ş., olayı yargıya taşıdı. Bulut iddiaları reddetti, yapımcı Fatih Aksoy ise “Hasıraltı etmem” dedi.
Kubat: "Başarı bağımlısıyım!"
Kubat: "Başarı bağımlısıyım!" Güçlü sesi ve başarılı yorumuyla milyonların sevgisini kazanan sanatçı Kubat, iki yıl aradan sonra yeniden müzikseverlerle buluştu.
Sinem Kobal: "Aşkın tadını çıkarıyoruz"
Sinem Kobal: "Aşkın tadını çıkarıyoruz" Sinem Kobal, Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte evliliklerinin ve aşkın tadını çıkardıklarını belirterek, "Çok mutlu ve huzurluyum, nazar değmesin. Şu an evliliğin ve aşkımızın keyfini çıkarıyoruz. Birbirimize yardımcı olmayı seviyoruz" dedi.
Perihan Ünlücan: "Sette küçük bir prensestim"
Perihan Ünlücan: "Sette küçük bir prensestim" ‘Hürkuş: Göklerdeki Kahraman’ filminin Müzeyyen’i Perihan Ünlücan: “Dönem işinde olmak avantajlı. O zaman diliminin her şeyini araştırıyorsun. Erkeklerin ağırlıklı olduğu bir setti ve orada küçük bir prensestim, el üstünde tuttular”
Aksel Bonfil: "Kendimde kusur ararım"
Aksel Bonfil: "Kendimde kusur ararım" Atv dizisi ‘Kocaman Ailem’de ‘Hulusi’nin manevi oğlu ‘Demir’i oynayan Aksel Bonfil: "‘Demir’ herkesin yardımına koşan, insanları mutlu etmek için çabalayan, bu arada da kendisini unutan biri. Ben de ‘Demir’e benziyorum..."
Orhan Gencebay: "Cüneyt Arkın bilgi zavallısıdır"
Orhan Gencebay: "Cüneyt Arkın bilgi zavallısıdır" Orhan Gencebay: "Vah, vah, vah... Zavallı işte! Bak bilgi zavallılarının biri de Cüneyt Arkın’ın ta kendisidir. Hiçbir şey bilmez."
Aydilge: “Kendi yoluma gidiyorum”
Aydilge: “Kendi yoluma gidiyorum” Sevilen şarkıcı Aydilge, "Albümü kendi yolundan gidenlere hediye ediyorum…" diyor...