Röportaj

Şimal: "Hedef kalıcı olabilmek!" Şimal uzun bir aradan sonra “Z Raporu” ile hayranlarının karşısına çıktı. Kendine has tarzıyla dikkat çeken sanatçı, söz yazarı ve besteci kimliğiyle de ön plana çıkıyor.
Çelik: "Yaptığım her şeyden tövbe ettim" İlk albümünden bu yana onlarca hit şarkıya imza atan Türk Pop Müziği’nin efsane ismi Çelik Erişçi, sürpriz teklisi “Tövbe Ettim” ile yaza “merhaba” diyor.
Simge: "Stüdyoda vazgeçtiğim şarkı oluyor!" "Miş Miş" ve "Yankı" gibi şarkılara imza atan sanatçı Simge, ‘Ben Bazen’ isimli albümü çıkardı. 14 şarkıdan oluşan albümde birbirinden değerli müzik adamlarıyla çalışan genç sanatçı hakkında bilinmeyenleri anlattı.
Elif Gönlüm: "Mutlu evliliğin formülü sevgiden geçiyor" Milli basketbolcu Kerem Gönlüm’le evli olan Elif Gönlüm, hazırladığı karışımlarla bir çay markası yarattı.
Şilan Makal: "Eleştiriye ihtiyacım var!" ‘Yeni Gelin’ dizisinde Dilan karakterini canlandıran Şilan Makal, “Eleştiri motivasyon kaynağım. Kötü eleştiri gelse de asla demoralize etmez aksine çok çalışırım” diyor.
Hande Fırat: "O telefonu kızıma bırakacağım" Hande Fırat: “Önlemin ta 90’lı yıllarda en baştan alınması gerekiyordu. Bence siyasetçisi, gazetecisi, eğitimcisi, bürokratı hepimizin çıkarması gereken dersler var. Diğer taraftan geç gelen adalet adalet değildir, yani ortada haksızlık var ise mutlaka giderilmeli, bunu da unutmamak lazım”
Ebru Şimşek: "En güzel yıllarım mahkemelerde geçti" Türkiye günlerdir Adnan Oktar ile 'Kedicikleri'ne yapılan operasyonu konuşuyor. Öte yandan örgütün bugüne kadar mağdur ettiği isimler de merak ediliyor. O isimlerin başında eski manken Ebru Şimşek geliyor...