Röportaj

Yavuz Bingöl: "Ben manav Mehmet Efendi değilim"
Yavuz Bingöl: "Ben manav Mehmet Efendi değilim" Yavuz Bingöl: "Kusura bakmasınlar. Ben manav Mehmet Efendi değilim. Bilinçli bir seçmenim. Artık bu yapmaya çalıştıkları şey insanlarda karşılık bulmuyor."
Cansu Ak: "Sezen Aksu ‘Yallah’ dedi"
Cansu Ak: "Sezen Aksu ‘Yallah’ dedi" Cansu Ak, ‘Tam Zamanı’ albümüyle müzikseverlere ‘Merhaba’ dedi. Kayıtlarını Sezen Aksu’nun sahibi olduğu Stüdyo Lonca’da gerçekleştiren şarkıcının, tüm parçalarda kendi imzası var.
Şimal: "Hedef kalıcı olabilmek!"
Şimal: "Hedef kalıcı olabilmek!" Şimal uzun bir aradan sonra “Z Raporu” ile hayranlarının karşısına çıktı. Kendine has tarzıyla dikkat çeken sanatçı, söz yazarı ve besteci kimliğiyle de ön plana çıkıyor.
Çelik: "Yaptığım her şeyden tövbe ettim"
Çelik: "Yaptığım her şeyden tövbe ettim" İlk albümünden bu yana onlarca hit şarkıya imza atan Türk Pop Müziği’nin efsane ismi Çelik Erişçi, sürpriz teklisi “Tövbe Ettim” ile yaza “merhaba” diyor.
Simge: "Stüdyoda vazgeçtiğim şarkı oluyor!"
Simge: "Stüdyoda vazgeçtiğim şarkı oluyor!" "Miş Miş" ve "Yankı" gibi şarkılara imza atan sanatçı Simge, ‘Ben Bazen’ isimli albümü çıkardı. 14 şarkıdan oluşan albümde birbirinden değerli müzik adamlarıyla çalışan genç sanatçı hakkında bilinmeyenleri anlattı.
Elif Gönlüm: "Mutlu evliliğin formülü sevgiden geçiyor"
Elif Gönlüm: "Mutlu evliliğin formülü sevgiden geçiyor" Milli basketbolcu Kerem Gönlüm’le evli olan Elif Gönlüm, hazırladığı karışımlarla bir çay markası yarattı.
Şilan Makal: "Eleştiriye ihtiyacım var!"
Şilan Makal: "Eleştiriye ihtiyacım var!" ‘Yeni Gelin’ dizisinde Dilan karakterini canlandıran Şilan Makal, “Eleştiri motivasyon kaynağım. Kötü eleştiri gelse de asla demoralize etmez aksine çok çalışırım” diyor.