Röportaj

Oyuncu Başak Daşman'dan olay açıklamalar Başak Daşman, ‘Payitaht Abdülhamid’in yeni sezonunda hırslı "Lila" karakteriyle karşımıza çıkıyor. Daha önce de kötü rollerde izlediğimiz Daşman, “İzleyici kötü rolleri seviyor” diyor.
Jale: "Günümüz şarkılarında ruh yok!" 90’ların unutulmaz seslerinden Jale, 2000’li yıllara ‘El İnsaf’ adlı şarkısını sundu. Günümüz şarkılarını değerlendiren Jale, ‘’Şarkıların ruhları ıskalanıyor” diye konuştu.
Gözde Mukavelat: "Boşluğa oynamak zordu" ‘İstanbul Muhafızları: Ab-ı Hayat Çeşmesi’nde rol alan Gözde Mukavelat, bipolar eğilimli bir karakteri oynuyor.
Berna Yılmaz: "Yavuz'uma asla kızamam" Berna ve Mesut Yılmaz’ın hayatları 17 Aralık 2017’de tepetaklak oldu. Büyük oğulları 39 yaşındaki Yavuz Yılmaz, Beykoz Konakları’ndaki evlerinde, anne ve babasının odasında kendini başından vurarak intihar etti.
Yılmaz Özdil yeni kitabı 'Mustafa Kemal'i anlattı Sözcü Gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, son kitabı 'Mustafa Kemal'i anlattı. Yılmaz Özdil, Atatürk hakkındaki biyografilerin çoğunun ‘somut yalanlar barındırdığını’ belirtti. Bir Atatürkçü olarak bu kitabı, tarihi gerçeklere dayanan bir referans kitap olması için yazdığını açıkladı.
Buse Varol: "Dört çocuk istiyordum ama üçte kalabilirim" Alişan ile evliliğinden ilk bebeğini bekleyen oyuncu Buse Varol, kalabalık aileleri sevdiğini söyleyip ekliyor: "Hep dört çocuğum olsun diye dua ederdim ama şimdi ‘Üç mü olsa acaba...’ diyorum.."
Jennifer Lawrence: "Röntgenci gibiyim!" Oscar sahibi ABD’li oyuncu Jennifer Lawrence, “Sosyal medyayla ilgileniyorum ama röngentci gibiyim; sadece izliyorum ve yorum yapmıyorum” itirafında bulundu.