Röportaj

Metin Özülkü: "Şöhretten hep ürktüm!"
Metin Özülkü: "Şöhretten hep ürktüm!" Usta müzisyen Metin Özülkü: "Biz Eda (Özülkü) ile Açıkhava’da sahneye çıktığımızda 6 bin kişi getiremeyiz. Ama bir mekândaki programımıza gelen 150 kişi bizi mutlu eder."
Simge: "Tıklanmak için müzik yapmıyorum!"
Simge: "Tıklanmak için müzik yapmıyorum!" Müzik dünyasının sevilen isimlerinden Simge, ‘Öpücem’ ile hayranlarını kucakladı. Şarkılarıyla büyük kitle yakalayan Simge, başarı basamaklarını tırmanırken zor günlerden geçtiğini aktardı.
Selim İleri: "Hır gürün bitmesi için yazıyorum"
Selim İleri: "Hır gürün bitmesi için yazıyorum" Kitap Fuarının onur yazarı Selim İleri dünden bugüne edebiyat dünyasında pek çok şeyin değiştiğini değişmeyen tek şeyin ise kutuplaşma olduğunu belirtiyor ve ekliyor: “50 yıldır sadece ve sadece bu hır gürün bitmesi gayretiyle yazıyorum.”
Nergis Kumbasar’dan Ahmet Kural yorumu
Nergis Kumbasar’dan Ahmet Kural yorumu Televizyon yıldızı Nergis Kumbasar yeni projelerinden kızı Yasmin'e, eski eşi Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumundan gündemdeki pek çok konuya kadar açıklamalarda bulundu.
Oyuncu Başak Daşman'dan olay açıklamalar
Oyuncu Başak Daşman'dan olay açıklamalar Başak Daşman, ‘Payitaht Abdülhamid’in yeni sezonunda hırslı "Lila" karakteriyle karşımıza çıkıyor. Daha önce de kötü rollerde izlediğimiz Daşman, “İzleyici kötü rolleri seviyor” diyor.
Jale: "Günümüz şarkılarında ruh yok!"
Jale: "Günümüz şarkılarında ruh yok!" 90’ların unutulmaz seslerinden Jale, 2000’li yıllara ‘El İnsaf’ adlı şarkısını sundu. Günümüz şarkılarını değerlendiren Jale, ‘’Şarkıların ruhları ıskalanıyor” diye konuştu.
Gözde Mukavelat: "Boşluğa oynamak zordu"
Gözde Mukavelat: "Boşluğa oynamak zordu" ‘İstanbul Muhafızları: Ab-ı Hayat Çeşmesi’nde rol alan Gözde Mukavelat, bipolar eğilimli bir karakteri oynuyor.