Röportaj

Uçakan: "Türk seyircisi uyuşturucu bağımlısı gibi"
Uçakan: "Türk seyircisi uyuşturucu bağımlısı gibi" Usta yönetmen Mesut Uçakan “Gişe filmleri için eğlenme kriteri, diğer kriterlerin önüne geçmiş durumda. Üstelik basit dozlardaki eğlencelikler de bizi doyurmuyor artık...”
Feride Hilal Akın: "Restoranda ateşler içinde kaldım!"
Feride Hilal Akın: "Restoranda ateşler içinde kaldım!" ‘Yeni Gelin’ dizisinin Şirin’i Feride Hilal Akın, ‘Kafalar Karışık’ isimli filmle beyazperdeye göz kırptı. İlk sinema filmi deneyimi yaşayan Akın, sette yaşadıklarını anlattı.
Berk Erçer: "Rolüm için askeri eğitim aldım"
Berk Erçer: "Rolüm için askeri eğitim aldım" ‘Mehmetçik Kutlu Zafer’de rol alan Berk Erçer, yaşanmış hikâyeleri olan projelerde yer almaktan mutlu olduğunu aktardı.
Didem Balçın: "Rol için heyecanlanmam gerekiyor"
Didem Balçın: "Rol için heyecanlanmam gerekiyor" ‘Çakallarla Dans 5’te rol alan Didem Balçın, çarpıcı açıklamalarda bulundu...
Bora Gencer: "Başarılı müzisyen disiplinlidir!"
Bora Gencer: "Başarılı müzisyen disiplinlidir!" ‘Ayaz’ albümünün gelirlerini sokak hayvanlarına bağışlayan müzisyen Bora Gencer, ‘Hayvan sevgisi, yüksek bir vicdan göstergesidir’ diyor.
Kalben: "Beni nasırlarım güzel kılıyor"
Kalben: "Beni nasırlarım güzel kılıyor" 'Sadece’ ve ‘Saçlar’ gibi seslendirdiği şarkılarla müzik piyasasında beğeni toplayan Kalben, ‘Sonsuza Kadar’ adlı albümünü anlattı...
Yasmin Levy: "Melankoliden besleniyorum"
Yasmin Levy: "Melankoliden besleniyorum" İstanbullu hayranlarıyla buluşmaya hazırlanan Yasmin Levy, “Acı ve melankoliden besleniyorum. Gerçek hikayelerden ilham alıyorum” dedi.