Röportaj

Hande Erçel'den konuşulacak 'sosyal medya' açıklaması Oyuncu Hande Erçel, "Sosyal medyaya katıldığım zamandan beri doğal olmayan samimi ve kendimden hissetmediğim hiçbir şeyi paylaşmıyorum." dedi.
Mustafa Sandal: "Oğullarıma başka kadından kardeş istemiyorum" Sevilen sanatçı Mustafa Sandal, verdiği röportajda konuşulacak açıklamalarda bulundu.
Ekrem İmamoğlu 'o fotoğraf' hakkında ne söyledi? İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu sosyal medyada çok konuşulan odasında dua ettikleri fotoğrafa ilişkin açıklama yaptı.
Cübbeli Ahmet o 'seks kasedi' hakkında ilk kez konuştu! Ahmet Mahmut Ünlü özel görüntülerinin yer aldığı 400 adet CD’nin, internete sızdırılmadan önce cemaat hocalarının evlerinin kapısına dağıtıldığını ilk kez anlattı.
Dilek İmamoğlu'ndan samimi açıklamalar Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu, verdiği röportajda sorulara içtenlikle yanıt verdi.
Tanem Sivar: "Hakkınızı arayın mesajını verdik" Kanal D’de ekrana gelen ‘Hayat Sağlıklı Güzel’ programının güzel ve başarılı sunucusu Tanem Sivar, öldürülen köpekleri için verdikleri mücadeleyi anlattı: “Sesimizi duyurabildiğimiz için şanslıyız. Bu mücadele, bize destek olanlara borcumuzdur.”
Ivana Sert: "Kendime 100 üzerinden 100 verdim" Modacı Ivana Sert, ‘İmalat Hatası’ isimli bir single çıkardı. Tüm hafta eleştirilerin odağındaydı.