Röportaj

Deniz Çakır'dan isyan bayrağı: "Teslim mi olacağız?"
Deniz Çakır'dan isyan bayrağı: "Teslim mi olacağız?" "Vurgun" dizisinde 'Reyhan Vardar' karakterini canlandıran Deniz Çakır samimi bir röportaj verdi.
Bendeniz: "Evlerimiz olsun diye değil, şarkı için yarışırdık"
Bendeniz: "Evlerimiz olsun diye değil, şarkı için yarışırdık" 90’lı yıllara damgasını vuran Bendeniz, ara verdiği müziğe hızlı bir giriş yaptı. Best Of albümü çıkaran Bendeniz, "Müzik ürettiğim müddetçe var olacağım. Daha birçok Bendeniz şarkısı dinletmeyi arzu ediyorum." şeklinde konuştu.
Seda Akgül'den Burcu Esmersoy'a 'cüzdan' göndermesi
Seda Akgül'den Burcu Esmersoy'a 'cüzdan' göndermesi İkinci evliliği dört ay süren Seda Akgül, “Onu saymıyorum. Hem süre, hem evlenme hem de boşanma şekli olarak. Gerçek aşkı yaşamadım, hep yanlış adamlara aşık oldum” dedi.
Tuğba Yurt: "Sezonluk şarkı yapmıyorum"
Tuğba Yurt: "Sezonluk şarkı yapmıyorum" ‘Masal’ parçasıyla adından söz ettiren Tuğba Yurt, “Aradan iki sene geçti, halen ‘İnceden İnceden’in talep görmesi mutlu ediyor. Sezonluk şarkı yapmıyorum” dedi.
Şeyma Subaşı: "Hayalimdeki evlilik bu değildi!"
Şeyma Subaşı: "Hayalimdeki evlilik bu değildi!" Geçtiğimiz Kasım ayında televizyoncu Acun Ilıcalı ile evliliğin tek celsede bitiren Şeyma Subaşı, boşanmanın ardından ilk kez Hürriyet'ten Ayşe Arman'a konuştu.
Aslıhan Karalar: "Kraliçe seçilmek ciddi bir sorumluluk"
Aslıhan Karalar: "Kraliçe seçilmek ciddi bir sorumluluk" Türkiye ve yurtdışında oyunculuk alanında adını duyurmak isteyen Aslıhan Karalar, yeni sürprizlerinin olduğunu açıkladı.
Baran Şükrü Babacan: "Ödüllü oyuncu olmak gurur verici"
Baran Şükrü Babacan: "Ödüllü oyuncu olmak gurur verici" Baran Şükrü Babacan, Boğaziçi Film Festivali’nde ve Malatya Film Festivali’nde ödülleri toplayan Murat Düzgünoğlu’nun yönettiği "Halef" filmiyle, “En İyi Erkek Oyuncu” ödülünü aldı.