Röportaj

Bora Gencer: "Başarılı müzisyen disiplinlidir!"
Bora Gencer: "Başarılı müzisyen disiplinlidir!" ‘Ayaz’ albümünün gelirlerini sokak hayvanlarına bağışlayan müzisyen Bora Gencer, ‘Hayvan sevgisi, yüksek bir vicdan göstergesidir’ diyor.
Kalben: "Beni nasırlarım güzel kılıyor"
Kalben: "Beni nasırlarım güzel kılıyor" 'Sadece’ ve ‘Saçlar’ gibi seslendirdiği şarkılarla müzik piyasasında beğeni toplayan Kalben, ‘Sonsuza Kadar’ adlı albümünü anlattı...
Yasmin Levy: "Melankoliden besleniyorum"
Yasmin Levy: "Melankoliden besleniyorum" İstanbullu hayranlarıyla buluşmaya hazırlanan Yasmin Levy, “Acı ve melankoliden besleniyorum. Gerçek hikayelerden ilham alıyorum” dedi.
Başak Parlak: "Hayallerimin peşinden koşarım"
Başak Parlak: "Hayallerimin peşinden koşarım" ‘Bebek Geliyorum Demez’ filminin Beste’si Başak Parlak, “Karakterin ideallerinden vazgeçmemesi, en belirgin ortak noktamız. Ben de hayallerimin peşinden koşarım, risk alabileceğim noktaya kadar giderim” dedi.
Metin Özülkü: "Şöhretten hep ürktüm!"
Metin Özülkü: "Şöhretten hep ürktüm!" Usta müzisyen Metin Özülkü: "Biz Eda (Özülkü) ile Açıkhava’da sahneye çıktığımızda 6 bin kişi getiremeyiz. Ama bir mekândaki programımıza gelen 150 kişi bizi mutlu eder."
Simge: "Tıklanmak için müzik yapmıyorum!"
Simge: "Tıklanmak için müzik yapmıyorum!" Müzik dünyasının sevilen isimlerinden Simge, ‘Öpücem’ ile hayranlarını kucakladı. Şarkılarıyla büyük kitle yakalayan Simge, başarı basamaklarını tırmanırken zor günlerden geçtiğini aktardı.
Selim İleri: "Hır gürün bitmesi için yazıyorum"
Selim İleri: "Hır gürün bitmesi için yazıyorum" Kitap Fuarının onur yazarı Selim İleri dünden bugüne edebiyat dünyasında pek çok şeyin değiştiğini değişmeyen tek şeyin ise kutuplaşma olduğunu belirtiyor ve ekliyor: “50 yıldır sadece ve sadece bu hır gürün bitmesi gayretiyle yazıyorum.”