Röportaj

Yılmaz Özdil yeni kitabı 'Mustafa Kemal'i anlattı
Yılmaz Özdil yeni kitabı 'Mustafa Kemal'i anlattı Sözcü Gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, son kitabı 'Mustafa Kemal'i anlattı. Yılmaz Özdil, Atatürk hakkındaki biyografilerin çoğunun ‘somut yalanlar barındırdığını’ belirtti. Bir Atatürkçü olarak bu kitabı, tarihi gerçeklere dayanan bir referans kitap olması için yazdığını açıkladı.
Buse Varol: "Dört çocuk istiyordum ama üçte kalabilirim"
Buse Varol: "Dört çocuk istiyordum ama üçte kalabilirim" Alişan ile evliliğinden ilk bebeğini bekleyen oyuncu Buse Varol, kalabalık aileleri sevdiğini söyleyip ekliyor: "Hep dört çocuğum olsun diye dua ederdim ama şimdi ‘Üç mü olsa acaba...’ diyorum.."
Jennifer Lawrence: "Röntgenci gibiyim!"
Jennifer Lawrence: "Röntgenci gibiyim!" Oscar sahibi ABD’li oyuncu Jennifer Lawrence, “Sosyal medyayla ilgileniyorum ama röngentci gibiyim; sadece izliyorum ve yorum yapmıyorum” itirafında bulundu.
Ece Seçkin: "Müzisyen ve şarkıcı ayrıdır"
Ece Seçkin: "Müzisyen ve şarkıcı ayrıdır" Seslendirdiği şarkılarla müzik dünyasına çok sayıda hitler kazandıran Ece Seçkin, mesleğine başarılı imzalar atmakta kararlı…
Melis Kar: "Şöhretin bedeli ağır oluyor!"
Melis Kar: "Şöhretin bedeli ağır oluyor!" ‘O Ses Türkiye’ yarışmasında sesini duyuran Melis Kar, ‘Yatıya’ şarkısıyla müzik piyasasında adından bahsettiriyor.
Şevval Şahin: "Güzel seçilmem sürpriz oldu"
Şevval Şahin: "Güzel seçilmem sürpriz oldu" Miss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin, “Hayalim gerçekleşti. Dereceye gireceğimi düşünüyordum ama birincilik konusunda emin değildim. Benim için de sürpriz oldu” dedi.
Özay Bakır, 'Aşk Katili' ile iddialı!
Özay Bakır, 'Aşk Katili' ile iddialı! Son single’ı ‘Aşk Katili’ni müzikseverlerin beğenisine sunan başarılı şarkıcı Özay Bakır hem hayatının bilinmeyen yönlerini hem de Ozan Çolakoğlu’yla çıktığı yoldaki hayallerini anlattı.