Röportaj

Şevval Şahin: "Güzel seçilmem sürpriz oldu"
Şevval Şahin: "Güzel seçilmem sürpriz oldu" Miss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin, “Hayalim gerçekleşti. Dereceye gireceğimi düşünüyordum ama birincilik konusunda emin değildim. Benim için de sürpriz oldu” dedi.
Özay Bakır, 'Aşk Katili' ile iddialı!
Özay Bakır, 'Aşk Katili' ile iddialı! Son single’ı ‘Aşk Katili’ni müzikseverlerin beğenisine sunan başarılı şarkıcı Özay Bakır hem hayatının bilinmeyen yönlerini hem de Ozan Çolakoğlu’yla çıktığı yoldaki hayallerini anlattı.
Alican Okumuş: "Yurtdışında oyunculuk eğitimi alacağım"
Alican Okumuş: "Yurtdışında oyunculuk eğitimi alacağım" Daha önce birçok tiyatro oyununda rol alan Alican Okumuş, ilk dizi oyunculuğu deneyimini ‘Kalk Gidelim’ dizisinde yaşıyor.
İrem Derici: "Kalbim bir süre servis dışı"
İrem Derici: "Kalbim bir süre servis dışı" Şarkıcı İrem Derici, “Yıprandım, çok yoruldum ve kabahat kesinlikle bende... Kalbim geçici bir süre servis dışı”
Fulin: "En iyi dans eden şarkıcı benim!"
Fulin: "En iyi dans eden şarkıcı benim!" Fulin, ‘Çek Kenara’ isimli yeni çalışmasıyla listelerdeki yerini aldı. Fulin şarkısı için iddialı konuştu: "Alışılagelmiş tabiri caizse bakkal şarkılarından değil."
Şeyma Subaşı: "Şöhretin kitabını yazabilirim"
Şeyma Subaşı: "Şöhretin kitabını yazabilirim" Subaşı: "O kadar alıştım ki insanların saldırmasına, eleştirmesine... Hayır, bana pek dokunmuyor! İnsanların benimle ilgili düşüncelerini çok fazla takan biri değilim. Kendi işime, hayatıma bakıyorum. Çünkü biliyorum ki, kimsenin hakkımdaki düşüncesini değiştiremem..."
Leyla Lydia Tuğutlu: "10 yıl sonra güzel bir ailem olsun"
Leyla Lydia Tuğutlu: "10 yıl sonra güzel bir ailem olsun" Kısa süre önce yeni dizisiyle ekranlara yeniden merhaba diyen eski Türkiye güzellerinden Leyla Lydia Tuğutlu'dan samimi açıklamalar...