Röportaj

Demir Demirkan: "Tahminimden daha derin bir deneyim"
Demir Demirkan: "Tahminimden daha derin bir deneyim" Demir Demirkan, bir koltukta pek çok karpuz taşıyanlardan. O hem başarılı bir gitarist hem şarkı yazarı hem prodüktör hem de şarkıcı…
Kaya Çilingiroğlu: “Ülkede baskı yok”
Kaya Çilingiroğlu: “Ülkede baskı yok” Kaya Çilingiroğlu “Ülkede baskı yok” diyor ve ekliyor: “Sporcu olduğum için yenilsem de el sıkmayı bilirim. Madem özgürlükçüyüz, türbana da saygı duyacaksınız, bikiniye de. Bu kadar basit.”
Mustafa Erdoğan: "Gülben ağır bir şiddete maruz kaldı"
Mustafa Erdoğan: "Gülben ağır bir şiddete maruz kaldı" Anadolu Ateşi dans grubunun 20 yıllık sanat yönetmeni. Bir dünya markası haline getirdiği Anadolu Ateşi, 98 ülkede 45 milyonun üzerinde seyirciyle buluştu. Mustafa Erdoğan sanat yolculuğunu, eski eşi Gülben Ergen’i ve oğullarıyla ilişkisini anlattı.
Kerem Görsev: "Piyano bana paylaşımı ve dinginliği öğretti!"
Kerem Görsev: "Piyano bana paylaşımı ve dinginliği öğretti!" Caz müzisyeni Kerem Görsev’in 18’inci albümü “After the Hurricane”i çıkardı. Albümde bulunan 8 parçanın bestesi de Kerem Görsev’e ait.
İvana Sert: "Öpüşmekten hoşlanmıyorum"
İvana Sert: "Öpüşmekten hoşlanmıyorum" Peker Açıkalın ve İvana Sert “Karımı Gördünüz mü?” adlı filmle bir araya geldi. Açıkalın; bu kez farklı bir komedi türü denediklerini söylerken, Sert; “Herkesi eğlenceli bir film bekliyor” diyor.
Zerrin Özer: "Türk erkeklerinin yüzde 50'si biseksüel"
Zerrin Özer: "Türk erkeklerinin yüzde 50'si biseksüel" Türk Pop’u denince ilk akla gelen isimlerden Zerrin Özer 26 kilo verdi ve yeni single’ı ‘Beni Tanıma’ ile döndü. Tartışma yaratacak iddialarla karşınızda.
Mehmet Çevik'in Çiftlik Bank pişmanlığı!
Mehmet Çevik'in Çiftlik Bank pişmanlığı! Binlerce insanı 2 milyar TL dolandıran Mehmet Aydın’ın Çiftlik Bank’ının yüzü olan oyuncu Mehmet Çevik, “Keşke o reklamı yapmasaydım. İnsanların beni görünce yüzleri düşüyor. Suç oluşmuşsa benim için vebaldir.” dedi.