Röportaj

Nükhet Duru: "Sokakta dolaştığım için insan kaldım" 40 yılı aşkındır hayatımızda yer alan Nükhet Duru, şimdi de yeni teklisi 'Mavi Düşler' ile karşımızda.
Kubat: "Eşimle kızım beni adam ediyor" ‘Türküyüz’ albümünü çıkaran Kubat: "Anadolu’nun dili ‘türküce’dir. Türkülerin gücü halat gibidir; bizi, birbirimize bağlar. Acımızı bile türküyle, ağıtla dindiriyoruz. Albüm kapağındaki portreler de birlik ve beraberliğimize bir atıftır" diyor...
Esra Ersoy haftalar sonra sessizliğini bozdu! Hacı Sabancı'ya yolladığı çıplak videosu sosyal medyada günlerce konuşulan Esra Ersoy, videonun hikayesini Hürriyet'ten Savaş Özbey'e anlattı.
'Manikürcü Esra'dan ufak tefek tüyolar! ‘Ufak Tefek Cinayetler’in manikürcü Esra’sı Derya Beşerler, izleyicinin entrikası bol işleri sevdiğini söyledi. Oyuncu, “En çok tutanlar bu tarz diziler oluyor” dedi.
Ebru Destan: "Artık kendimi didiklemiyorum" Ebru Destan, ilk olarak mankenlikle adını duyurmuştu ama en büyük istikrarı ve başarıyı oyunculukta yakaladı. Anne olduktan sonra yazdığı kitapla da dikkatleri üzerine çekti ve hamilelik hayali kuran pek çok hemcinsine bu kitapla moral verdi.
Yavuz Bingöl: "Sonuna kadar Erdoğancıyım, hatta feriştahıyım" Önceki gün Sabah'a verdiği röportajda "Türkiye'de özgürlüklerin ne denli gelişmiş olduğunu" anlatan Bingöl, bugün Hürriyet'e verdiği röportajda ise Erdoğan'a hayranlığını dile getirdi.
Perran Kutman: "Nankör bir iştir bizimkisi" Özlenen sanatçı Perran Kutman: "Samimiyet yok. Her şey para oldu. Paran varsa geziyorsun tozuyorsun. Karşı tarafın sıkıntıları seni ilgilendirmiyor. Gençler için üzülüyorum. Biz doya doya yaşadık."