Röportaj

Kerem Görsev: "Piyano bana paylaşımı ve dinginliği öğretti!"
Kerem Görsev: "Piyano bana paylaşımı ve dinginliği öğretti!" Caz müzisyeni Kerem Görsev’in 18’inci albümü “After the Hurricane”i çıkardı. Albümde bulunan 8 parçanın bestesi de Kerem Görsev’e ait.
İvana Sert: "Öpüşmekten hoşlanmıyorum"
İvana Sert: "Öpüşmekten hoşlanmıyorum" Peker Açıkalın ve İvana Sert “Karımı Gördünüz mü?” adlı filmle bir araya geldi. Açıkalın; bu kez farklı bir komedi türü denediklerini söylerken, Sert; “Herkesi eğlenceli bir film bekliyor” diyor.
Zerrin Özer: "Türk erkeklerinin yüzde 50'si biseksüel"
Zerrin Özer: "Türk erkeklerinin yüzde 50'si biseksüel" Türk Pop’u denince ilk akla gelen isimlerden Zerrin Özer 26 kilo verdi ve yeni single’ı ‘Beni Tanıma’ ile döndü. Tartışma yaratacak iddialarla karşınızda.
Mehmet Çevik'in Çiftlik Bank pişmanlığı!
Mehmet Çevik'in Çiftlik Bank pişmanlığı! Binlerce insanı 2 milyar TL dolandıran Mehmet Aydın’ın Çiftlik Bank’ının yüzü olan oyuncu Mehmet Çevik, “Keşke o reklamı yapmasaydım. İnsanların beni görünce yüzleri düşüyor. Suç oluşmuşsa benim için vebaldir.” dedi.
Pınar Dilşeker: "Hiçbir şey 90'lardaki gibi değil"
Pınar Dilşeker: "Hiçbir şey 90'lardaki gibi değil" 90’ların dillere pelesenk olan şarkısı "Şinanari", Pınar Dilşeker’le tekrar yorumlandı...
Levent Tülek: "Acayip bir dönemdeyiz"
Levent Tülek: "Acayip bir dönemdeyiz" Oyuncu Levent Tülek, ‘Lümpen Sözlüğü ve Klişeler Kitabı’ndan sonra şimdi de Pitbull adlı öykü kitabını çıkardı. “İnsanlar yalnızlaşmaya başladı, birbirimize ulaşamıyoruz” diyen oyuncu ve yazar Tülek kitabını anlattı...
Fatoş Güney'den çok konuşulacak sözler
Fatoş Güney'den çok konuşulacak sözler Türk sinemasının unutulmaz yönetmeni Yılmaz Güney'in 81'nci yaşgününde, eşi Fatoş Güney birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu.