Röportaj

Hakan Karahan 'Lütfen Beni Öldür’ü anlattı
Hakan Karahan 'Lütfen Beni Öldür’ü anlattı Genç kadın ve olgun erkek arasında yaşanan aşk hikâyelerinin anlatıldığı romanlara aşinayızdır. Ancak Hakan Karahan “geleneksel olmayan bir aşk hikâyesi yazdım” dediği romanında bunun tam tersini yapmış...
Aslı Bekiroğlu: "Hayalim şarkıcı olmaktı"
Aslı Bekiroğlu: "Hayalim şarkıcı olmaktı" Sosyal medyada paylaştığı videolarla tanınan ve ardından oyunculuk basamaklarını tırmanmaya başlayan Aslı Bekiroğlu, “Asıl hayalim şarkıcı olmaktı. Oyunculuk aklımda yoktu ama hayat sürprizlerle dolu” dedi.
Ayça Varlıer: "Dizimizin mayası tuttu"
Ayça Varlıer: "Dizimizin mayası tuttu" TRT 1’de ekrana gelen ‘‘Kalk Gidelim" dizisinde 'Nurcan' karakterini canlandıran Ayça Varlıer, “Sevmediğim, istemediğim, bana heyecan katmayan hiçbir rolde oynamam” diyor.
Fettah Can: "Hep pozitif uyanıyorum"
Fettah Can: "Hep pozitif uyanıyorum" Şimdiye kadar birçok ünlü şarkıcı, onun eserlerini seslendirdi. Yaptığı albümlerle milyonların sevgisini kazandı. Son şarkısı da diğerleri gibi çok sevildi. ‘Kalakaldın mı’ diyen Fettah Can; aile yaşantısı, müzik ve telif hakları üzerine konuştu.
George Perris: "Ailenin müzikle ilgili tek çılgını benim"
George Perris: "Ailenin müzikle ilgili tek çılgını benim" Dünya basını tarafından “altın ses”, “tüyleri ürperten yorumcu” ve “mütevazı bir yıldız” olarak anılan George Perris, 28 Şubat’ta Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda Türk müzikseverlerle buluşacak.
Özgür Özgülgün: "Çocuklar bizim geleceğimiz"
Özgür Özgülgün: "Çocuklar bizim geleceğimiz" Özgür Özgülgün, şüphesiz hem ekranların hem de tiyatro sahnesinin en yetenekli oyuncularından. Ancak Özgülgün, bu kez farklı bir konseptle karşımızda. Çocukların “Özgür Abi”si olarak “Tarihe Yolculuk” gösterisi yapan başarılı oyuncu çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Onur Dilber: "Başarılı oyuncunun sırrı empatidir"
Onur Dilber: "Başarılı oyuncunun sırrı empatidir" ‘Görevimiz Tatil’ filminin Egeli Cafer’i Onur Dilber, usta oyuncularla kamera karşısına geçmesinin kendisinde farklı bir deneyim yaşattığını belirtti.