Röportaj

Esra Ersoy haftalar sonra sessizliğini bozdu! Hacı Sabancı'ya yolladığı çıplak videosu sosyal medyada günlerce konuşulan Esra Ersoy, videonun hikayesini Hürriyet'ten Savaş Özbey'e anlattı.
'Manikürcü Esra'dan ufak tefek tüyolar! ‘Ufak Tefek Cinayetler’in manikürcü Esra’sı Derya Beşerler, izleyicinin entrikası bol işleri sevdiğini söyledi. Oyuncu, “En çok tutanlar bu tarz diziler oluyor” dedi.
Ebru Destan: "Artık kendimi didiklemiyorum" Ebru Destan, ilk olarak mankenlikle adını duyurmuştu ama en büyük istikrarı ve başarıyı oyunculukta yakaladı. Anne olduktan sonra yazdığı kitapla da dikkatleri üzerine çekti ve hamilelik hayali kuran pek çok hemcinsine bu kitapla moral verdi.
Yavuz Bingöl: "Sonuna kadar Erdoğancıyım, hatta feriştahıyım" Önceki gün Sabah'a verdiği röportajda "Türkiye'de özgürlüklerin ne denli gelişmiş olduğunu" anlatan Bingöl, bugün Hürriyet'e verdiği röportajda ise Erdoğan'a hayranlığını dile getirdi.
Perran Kutman: "Nankör bir iştir bizimkisi" Özlenen sanatçı Perran Kutman: "Samimiyet yok. Her şey para oldu. Paran varsa geziyorsun tozuyorsun. Karşı tarafın sıkıntıları seni ilgilendirmiyor. Gençler için üzülüyorum. Biz doya doya yaşadık."
Ceren Hindistan: "Hamileyken kemerle dayak yedim" Ceren Hindistan 'çocuğunu tedavi ettirmeyen anne' haberiyle iki haftadır gündemde. Hastane, 2,5 yaşındaki kızı Arya'nın kanser tedavisini yarıda kestiği iddiasıyla Ceren Hindistan'a dava açtı.
Cem Uzan: "Benim ahım tutar..." Hakkındaki davalar nedeniyle Türkiye'den kaçarak Fransa'ya iltica eden ve geçtiğimiz günlerde Genç Parti'ye geri dönen Cem Uzan'dan flaş açıklamalar geldi.