Burak Sergen'in eski eşinden bomba açıklama

Burak Sergen'in dört ay önce nikah masasına oturduğu eşi Nihan Ünsal tarafından aldatıldığı iddia edilmiş, bugün de ihanet kareleri basına yansımıştı.

Burak Sergen'in eski eşinden bomba açıklama

Konuyla ilgili henüz bir açıklamada bulunmayan Burak Sergen'e 2018 yılında boşandığı eski eşi ve oğlu Cansın'ın annesi Işıl Sergen'den destek geldi.

60 yaşındaki usta oyuncuya "Güçlü ol" mesajı veren Sergen, aynı zamanda hakkında çıkan "nafaka" haberlerine de açıklık getirdi.

"İYİ YA DA KÖTÜ GÜNLER HEPİMİZ İÇİN..."

Işıl Sergen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"İyi ya da kötü günler hepimiz için... Kimsenin kötü günüyle sevinen bir insan asla olmadığım gibi oğlumun babasının bu durumdan en güçlü şekilde çıkacağına da eminim. İçinde bulunmadığım durumlarda da yorum yapmak ve konuşmak asla istemiyorum. Sadece adımın geçtiği kısımla ilgili açıklama yapmak zorunda kaldım. Bugün haber sitelerine düşen haberin içinde, Burak Bey'le boşanma anlaşmamızda '15 milyon tazminat' aldığıma dair bölüm tamamen gerçek dışıdır. O zaman da açıkladığımız gibi dostane bir anlaşmalı boşanma gerçekleştirdiğimiz için kimsenin kimseden tazminat alacağı doğmamıştır. Yapılan yorumlara istinaden bu açıklamayı yapmak zorunda kaldım. Bir ricam da bugün çıkan haberlerde lütfen oğlumun dahil olduğu fotoları kullanmayınız. Hassasiyetinize teşekkür ediyorum."