Camdaki Kız dizisinin çekimleri başladı

Kanal D’nin, yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği yeni dizisi ‘Camdaki Kız’ın ekibi ön hazırlıkların ardından sete çıktı.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı "Camdaki Kız"da ana karakter ‘Nalan’ı Burcu Biricik canlandırıyor.

Önemli isimlerin bulunduğu kadroda Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek de yer alıyor. Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç oturuyor. 

Posta Gazetesi'nin haberine göre sevgilisi Dinç Aydoğdu ile Nişantaşı’nda görüntülenen Hande Ataizi “Ekip çok iyi. Hikaye ve karakterler çok güzel. Her şey yerine oturmuş vaziyette. Kanal D bana uğurlu gelir, hep iyi işlerim orada olmuştur” dedi.

Ataizi “Ekranda pek kendimi izlemem ama öncesinde iyi hazırlık yaparım. Ne hata yapmışım, iyi miyim diye çok fazla kurcalamam. İyi oynadığımı hissederim zaten. Ekranda kendimi görme fobim var” diye konuştu.