Cihangir'de ünlü oyuncunun kafesinde silahlı saldırı: 3 yaralı!

İstanbul Beyoğlu Cihangir'de oyuncu Ufuk Bayraktar'ın sahibi olduğu kafede oturan bir kişiye silahlı saldırı yapıldı. Silahlı saldırıya uğrayan kişi ve kafede oturan 2 müşteri yaralanırken saldırgan olay yerinden kaçtı. Polis olay sonrası soruşturma başlattı.

Cihangir'de ünlü oyuncunun kafesinde silahlı saldırı: 3 yaralı!

Olay saat 11:45 sıralarında meydana geldi. Cihangir, Defterdar Yokuşu sokakta bulunan ve oyuncu Ufuk Bayraktar'ın sahibi olduğu kafede oturan Ayhan Yılmaz'a 5-6 el ateş edilerek silahlı saldırı yapıldı.

Saldırganın silahından çıkan kurşunlar kafede oturan Sabriye B. ve Fahri T.'ye de isabet etti.

Saldırıya uğrayan Ayhan Yılmaz belinden, kafede müşteri olarak bulunan Sabriye B. ve Fahri T. bacaklarından yaralanırken olay yerine polis ve sağlık ekipleri gönderildi.

Bir süre sonra gelen sağlık ekipleri yaralıları olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından ambulansla hastaneye kaldırdı.

Olay yeri inceleme ekipleri, olayın yaşandığı sokağı trafiğe kapatıp şerit çekerek incelemelerde bulundu.

Polis, olay sonrası kaçan Ali Y.'yi yakalamak için çalışma başlattı.  

Olay sırasında sokakta bulunan seyyar satıcı Cemal Yükseltürk "Olay anında silah seslerini duymamla birlikte ben hemen tezgahın arkasına saklandım. 5-6 el ateş edildi. Kafede oturan biri kadın 2 müşteri yaralandı. Ambulansla hastaneye kaldırıldılar" diye konuştu. 

Ekipler çevredeki güvenlik kameralarını inceleyerek Ali Y.'nin kaçtığı güzergahları belirledi.

İncelemelerin ardından şüphelinin Bakırköy'e gittiği saptandı.

Ali'ye saplandı adrese yapılan operasyonda üzerindeki ruhsatsız silahla beraber yakalandı. Şüpheli işlemleri için emniyete götürüldü. 

DHA